Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 3 éves és újszülött egy...

3 éves és újszülött egy szobában? Hogyan rendeznétek be? Képet linkelnétek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném. Nagy kiszúrás a 3 évessel, ő is kel majd 3 óránként a babával, napközben meg nem bírsz vele, mert nem piheni ki magát.

Legyen nálatok a babaágy, és akkor rakjátok össze őket, ha már nagyjából a kicsi is átalussza az éjszakát (1-2 évesen).

2013. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól tartok ha a kicsit a mi szobánkban altatjuk a nagy is jönni akar majd. Inkább az első időszakban én aludnék a gyerekszobában. Feltétlenül felébred a nagy is. Másnál is gond volt, valóban nem működőképes a közös szoba?
2013. júl. 31. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nàlunk 2 èv 3 hónap van a

gyerekek között és működik. A nagy nem èbredt fel soha, ma màr a kicsi 2 eves ès remekül megvannak.

2013. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 év van a gyerekek között, mind a négyen (apa, anya, 2 gyerkőc) egy szobában aludtunk - a kicsi születésekor rendeztük így, mert a nagy a kicsivel akart aludni, mi meg a férjemmel eleve a kicsivel akartunk aludni egy szobában (az elsővel is fél éves koráig egy szobában aludtunk - nem akartuk, hogy a kisebb "hátrányban" legyen) A nagy soha nem kelt fel, amikor a kicsi, szoptatni is tudtam. Szóval nem volt semmi gond, és amikor a kicsi fél éves lett, mi a férjemmel kiköltöztünk a szobából, a két gyerkőc maradt még együtt kb 1 évig. Akkor a nagy külön szobát kapott, francia ággyal, új szobabútorral, íróasztallal ("nagy" lett - könnyen elfogadta, hogy költöznie kell). Szerintem a nagy akkor sem kelne fel, ha a kicsivel ketten egy külön szobában lennének, ti meg a pároddal a másik szobában.
2013. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is együtt aludtunk 4-en egy szobába. A nagyobb 3 éves, a kisebb 18 hónapos. Soha nem ébredt fel a nagyobbik a szoptatásra. De biztos azért sem, mert a kicsi, ahogy megmozdult, már is ébredtem én is.
2013. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!