Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Fekete tábla, ami az egész...

Fekete tábla, ami az egész falat beborítja?

Figyelt kérdés
Kislányom szobájának az egyik falára szeretnék, olyan fekete táblát, ami az egész falat beborítja-fekete és krétával lehet rá írni, az sem baj ha mágneses is, se a nevét nem tudom :D, se azt hogy hol lehet ilyet kapni. Köszönöm szépen a segítséget. Eddig csak gyerekszoba képen láttam ilyet. Vagy ez egy vékony ragasztott valami a falon, na most érzem magam hülyének, nem tudom még leírni sem :DDD.

2013. aug. 10. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálom törni a fejem, mert tudom, hogy egyszer valahol néztem, hogy van táblafesték. Ez direkt arra jó, hogy a gyerek szoba egyik falát lefessed vele és utána krétával lehet rá rajzolni. Én ilyet láttam, nem felragasztható, nem orjás tábla ha nem festék. (ugyan olyan mint egy sima festék, csak erre lehet rajzolni) Esetleg festőt vagy festékboltban kérdezzétek meg.
2013. aug. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 vagyok: Én ezt találtam, de így hogy táblafesték biztosan fogtok valahol találni.

[link]


De ha bementek a helyi festékboltba talán még rendelnek is nektek, esetleg valami jól felszerelt baba boltban is találtok. De neten biztosan. Sajnos nem tudom én hol láttam.

2013. aug. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
táblát én sem tudok, de régebben az 1. által ajánlott festéket néztem ki én is, egy ilyennel simán lefesteni az egyik falat
2013. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!