Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szinü gyerekszobát...

Milyen szinü gyerekszobát csináltatok a fiu babátoknak, és mivel diszitettétek a falat stb. illetve milyen szekrényt vettetek bele? Mennyibe került az egész részletesen irjátok le (ha tuedjatok)!

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is kisfiam van,halvány narancsszínű a szobája és van körbe dekorcsík amin,elefántok vannak(nem mesefigura),fenyő butor van benne ilyen a kiságy és a pelenkázó is és a komód meg a beépített szekrény is.A függöny kék és sötét laminált parketta van rajta két rongyszőnyeg.Annyira nem gyerek szobás,de később legalább nem kell kicserélni meg átfesteni a dolgokat,hogy ne legyen dedós:D

6.5hós fiúcska anyuja

2009. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Finom pasztell sárga az uralkodó. A tapéta csillagos. A csillagok sötétben foszforeszkálnak, ha erős fényben feltöltődnek. Imádom. A függöny is sárgás, cuki macik vannak rajta, a sötétítő pasztell kék. A bútor Havanna noce színű. Nekem (is) nagyon tetszik. :-)
2009. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom van, de szerintem unisex a szobája. A fal napsárga. Ugyan északi fekvésű a szoba, de ezzel a falszínnel olyan, mintha egész nap besütne a nap :). A szekrény nem kimondottan bababútor. Az IKEÁban vettük, szerintem jó áron és én díszítettem ki matricafestéssel. A szekrény neve: ANEBODA (van fiókos és gardrób is belőle) Az ágya fölött van egy hosszú tükör. Annak az aljára is ugyanolyan mintákat raktam a matricafestékből, mint a szekrényekre, így egységes a szoba képe. Kiságyat és pelenkázót is az IKEÁból vettünk, a legolcsóbbakat. Ja és a mintaötletet is a boltból szedtem. (BARNSLIG állatok - tehát abszolut nem lányos) Remélem segítettem:)!
2009. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A talajtól felelé világoskék középig ott van körbe micimackós dekor csík aminek hullámos a teteje nagyon szép csak kicsit drága aztán tovább citromsárga és a plafontól lefelé kb 20 cm-re megint van ilyen csík ezt nem tapéta ragasztóval kell fel tenni hanem öntapadós. Plusz van a falon micimackós szivacsból ilyen dísz. Biztos láttál már ilyet. Szerintem ez nagyon feldobja a szobát. Ja és még a függöny is micimacis. A bútorok fehérek a genguru kidben vettük. Ez volt a legolcsóbb 100.000Ft volt. Ebbe van kiságy ami később átalakítható ha már nagyobb lesz egy pelánkázó és egy 3 ajtós szekrény. Nekünk parketta van azon van egy vastagabb világos padlószőnyeg a szoba közepén.
2009. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Napsárga a mennyezet, vérnarancs a fal. Kék a függöny, rjat narancssárga figurák. Juhar az összes bútor. Van egy narancssárga játéktároló. A mennyezeten világító holdak+csillagok vannak. A falon micimackó+malacka+mézescsupor+tigris figurák felragasztva.

A bútorok: pelenkázó asztal (3 fiók+1szekrény) + lap, mögötte a fal felé 2 db kisebb polcos szekrényke, felette kis polc, kiságy+kókuszmatrac, 2 ajtós sarokszekrény (8 db polc+akasztós rész), 5 fiókos szekrény, 4 polcos szekrény. Kék szőnyeg sárga szegéllyel. Összesen kb 270.000 Ft.

2009. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A falak narancssárgák,a plafon citromsárga,pár darab szivacs Némo halacskát ragasztottunk fel.A tetősíkablakon a sötétítőroló sötétkék csillagokkal.A bútor Faktum márkájú(az RS honlapján komplett szoba berendezések is vannak)és a kókuszmatraccal együtt 213000 ft volt.A következő bútorokból áll:70x140 heverővé alakítható kiságy,3 ajtós szekrény,pelenkázó szekrény(2 ajtós,polcos),álló polc,6 fiókos szekrény.
2009. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a falak olyan sárgás-tojáshéj árnyalatúak. egy zöld-sárga kinyitható fotelágy, egy kiságy, egy asztalszerűség (az alatt van a babakocsi), egy komód, és egy éjjeliszekrény van..nekunk régen ez a szoba volt a haloszobank, a komód, es az ejjeliszekreny még onnan maradt. minden fenyő, kivéve a kiságy+pelenkázót (egyben van).

van még két nagy polc, egy hatalmas vászonnyomat. éjjelifénynek egy vörös-sárga hangulatlámpa van, illetve a legzesfigyelo kék "glóriája". ez a kék fény megy csak éjszaka mindig, ha etetni kell, vagy csak nyűgös, akkor megy a hangulatlámpa.

az ágyat ingyen kaptuk, de kb 10 ezer lett volna ha vesszuk, a komód+ejjeliszekreny regi, nem tudom, a kinyitható fotelágy 30ezer volt (szerintem teljesen jó árban volt, nagyon szeretjük), a polcokat minimális összegért csináltattuk, hogy jó legyen a méret, az asztalszerűséget szintúgy. a vászonnyomat 10 ezer forint körül volt, azt majd kicserélem másikra, mert túl komoly (azt is úgy csináltattunk, mesefigurás lesz az új).

ezenkívűl gondolkodom ilyen falizsebes dolgon, de még nincs nagyon rá szükség, úgyhogy valószínűleg nem csináltatok olyat, illetve bevallom, hogy képeket majd akkor teszek fel többet, ha picit nagyobb lesz, és kialakul, hogy mit szeret, most csak "egyszerűen" színes, vidám a szoba.


Olcsóbban jöttünk ki, hogy csináltattuk a bútorokat, illetve olyan lett, amilyenre szerettük volna, és praktikus, mindenképpen érdemes utánanézni. Illetve sok bútorboltban van olyan, hogy a bútort minimális szinten lehet változtatni (egyéni kárpit, plussz karfa, stb), az is nagyon jó, mi éltünk vele.

2009. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!