Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van itt olyan aki hang szigete...

Van itt olyan aki hang szigetelte a gyerek szobáját?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan céget ajánlani, akik nektek bevált?
2013. szept. 2. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzkidobás.
2013. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miért, leírnád nekem?
2013. szept. 2. 15:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi megcsináltuk, mert a babaágyat csak arra a falra tudtuk tenni, ahol az a szomszédunk lakik, akinél mindig üvölt a zene. A férjem építészmérnök, nálunk ő csinálta a kollegáival, de nem ezzel foglalkoznak ők. Merre laktok (város), mert szívesen megkérdem, hogy tud e ajánlani olyan céget akik megcsinálják.
2013. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pest megyében, talán tudsz segíteni.
2013. szept. 2. 15:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Okés este megkérdezem, mert Budapesten dolgozik, úgyhogy esélyes, hogy tud. Holnap tudom megírni, mert otthonról nem szoktam gépezni.
2013. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De honnan fogom tudni, hogy jók, na mindegy, küld ha van, köszönjük szépen.
2013. szept. 2. 15:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Miért szeretnéd hangszigeteltetni? Panelban laktok?
2013. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aki tud a kérdésre válaszoljon, köszönjük.
2013. szept. 2. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Azt, hogy honnét tudod, hogy jók? Miután ha tud valakit meg fogom adni a férjem nevét, hogy úgy hívd fel, hogy ő ajánlotta. Nyilván nem járatná le saját magát azzal, hogy olyat ajánl aki nem jó, amúgy meg mivel a kivitelezésben dolgozik, csak tudja, hogy melyik cég a megbízható és melyik nem.


Mivel nekünk az a cég ahol ő dolgozik annak a munkásai csinálták meg szívességből, őket nem ajánlhatom, hisz nem valószínű, hogy hétvégén megcsinálnák, amúgy meg nem ezzel foglalkoznak, tehát munkaidőben nem fogják tudni megcsinálni.


Segíteni akartam azért ajánlottam, de ha nem kell szólj és akkor nem erőltetem magam.

2013. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te írtad hogy mondjam meg hogy miert penzkidobas... Mikor megkérdezem,hogy azért e mert panelba lakot,akkor meg az a valasz hogy a kerdesre valaszoljak...

Azert kerdeztem,hogy hol éltek,mert pl abban az esetben érthető...

2013. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!