Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennétek karácsonyra új...

Vennétek karácsonyra új telefont a gyereketeknek, ha pár hónapos készüléke van? Ez az ő ajándéka az kér amit akar?

Figyelt kérdés
Ezzel a szöveggel jön :) Hogy kérhetne új dolgot is ami nincs még neki, de ő másik telefont kér. Hajlok valahol elhinni, hogy igaza van, és ha már meg akarjuk ajándékozni azt kapjon amit szeretne. De még 4 hónapja vettük az újat, mivel összetört a régi (nem az ő hibájából egyébként, ezért rögtön kapott újat) Most kinézett magának valami újat, ami akkor még nem volt, vagy csak nem látta, nem tudom. Szerintetek?

2012. nov. 16. 22:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy működőképes és új telefonja, minek mégegy???
2012. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

És kérdem én, mit csinál a másik készülékkel, ha ezt megkapta?


(Válaszolva a kérdésre, nem vennék neki, és nem az anyagiak miatt!) :)

2012. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. Mert kamasz :) A kérdésem lényege az lenne, hogy ha semmi másra nem vágyik, csak erre, akkor ezt kapja e meg, elvégre ezt szeretné, az ajándékozás erről szól. Vagy csak én hallgatom túl régóta az érveit és ezért tűnik logikusnak :)
2012. nov. 16. 22:15
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném meg!

Én is sok mindent szeretnék, de azért mindent nem lehet!

Én is szeretnék egy új telefont, tavaly karácsonykor kaptam, azóta lett újabb, de nem sokkal tud többet, az új funkciókat ki sem tudnàm használni, nincs rá szükségem.

Azért sem venném meg, mert most jöt egy újabb, azt kérem karácsonyra, húsvétra lesz még újabb, akkor az kell, szülinapomra még egy újabbat!

A régivel mi lesz, azt már csak fél áron lehet eladni!

Ha megtehetném sem venném meg, inkább egy új cipő, fari, vagy laptop...

2012. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nekem sem az anyagiakkal vannak gondjaim. Hanem pont azzal, hogy nem e ártalmas hosszabb távon, ha nem tudja értékelni azt ami van, megtanulni, hogy nem úgy működik a világ, hogy már mást szeretnék, dobjuk el a régit.

(A régit eltennénk, majd jó lenne egyébként)

2012. nov. 16. 22:18
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Nem mert arra is hamar ráun és akkor névnapra, szülinapra, húsvétra mindig kap egy új telefont mert csak arra vágyik?

Nem hiszem hogy másnak nem örülne, valami új ruha vagy bármi de a nevelési elv miatt nem kapna új telefont.

2012. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én is kértem hogy találjon ki mást, de csak állítja hogy neki más nem kell, hiába mondom, hogy akkor nem kap semmit.
2012. nov. 16. 22:21
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Pont ezért hangsúlyoztam ki, hogy NEM az anyagiak miatt nem vennék újat, hanem azért, mert egy 4 hónapos készüléke van, aminek örülnie kéne.. :) Fél év múlva meglát egy jobb modellt, mi lesz? Azt a szülinapjára fogja kérni?


Nekem is van gyerekem, állt már elő hasonló kéréssel, megbeszéltük, hogy nem így működnek a dolgok, és megértette.

2012. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Kamasz, tehát nem tudja, mit akar.

Ha megvettétek az új telefont, küldd el nekem a régit. :)

2012. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ruhát és egyéb szükségtárgyakat nem szoktak karácsonyra, szülinapra kapni csak max. kiegészítésként.

Én is így gondoltam, hogy nem kap újat, csak mint írtam már régóta hallgatom az érveit, és valamilyen szinten magamévá tettem őket. De csak kitalálunk közösen valami mást.

2012. nov. 16. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!