Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hová rakjuk a kis tesót?...

Hová rakjuk a kis tesót? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A 3.5 éves lányom azt szeretné ha vele lenne egy szobában,szerintem ez nem lenne jó,mert éjszaka sír stb.Viszont ha magunkhoz raknánk akkor az milyen érzés lenne a kislányunknak,hogy ő egyedül van egy szobában,mi meg hárman a másikban?Vagy fogjunk átalakításba,és csináljunk 3. szobát?Az most annyira nem jönne jól anyagilag.Mit javasoltok?
2013. szept. 26. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy lesz,h apa lesz a kislányunkkal(3éves)az ő szobájába,én meg a picivel a mi szobánkba,m én sem akartam az esti sírások miatt egy szobába rakni őket és így nincs egyedül a nagy lányunk se,meg apa is jobban bír pihenni majd!
2013. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondjatok el a nagyobbnak hogy amig nagyon pici es sokat sir veletek lesz egy szobaban 2-3 honap utana pedig atkerul hozza es ezt is csak azert h o tudjon nyugodtan pihenni. Ha ezek utan is ragaszkodik hozza be lehet egybol tenni hamar meg fogja unni az obegatast par nap:-) es akkor o keri h vigyetek el. De ennyi idosen mar megerti a lenyeg h megertse ez nem ellene van hanem az o kenyelmeert. Lehet h joalvo lesz a pici amkor mar par het ztan is mehet. Enyem csak 1 volt mikor jott a kisteso de amint ataludta at ejszakat (3ho) bezsuppoltam Tesohoz. Azota is egyutt alszsnak
2013. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kezdetektől fogva egy szobában alszanak, 2 éves volt a nagyobbik fiam, mikor megszületett a pici. Mi úgy voltunk vele, hogy kipróbáljuk ezt a felállást, ha nem jön be, akkor vagy jön a pici a mi szobánkba (amit pont amiatt nem akartunk, amit te is írtál), vagy a nagy összeköltözik apával, én meg a kicsivel. Nekünk bejött! A nagyobbik fiam nagyon ritkán ébredt csak fel a pici sírására, pedig az első 3 hónapban a pici nagyon hasfájós volt. Nekünk mondjuk az segített, hogy van egy plusz ágy a gyerekszobában, és én sokszor ott aludtam velük, így amint elkezdett sírni a pici, rögtön meg tudtam nyugtatni.
2013. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk másfél év van a lányok között, egy szobában vannak az első pillanattól, úgy, hogy nekem is be van rakva egy heverő, így velük alszom, s mikor ébredt valamelyik azonnal ott voltam-vagyok - számomrais hihetetlen de nagyobb sírásokkor sem zavarják egymást! Hátránya persze, hogy így most kicsit eltávolodtunk apával, de ez sem tart örökké :) most 8 hónapos a pici, sajnos mindegyikük megébred még éjjel , minimum 3-4szer kelek, ezért jobb apának ha nem mellőle rohangálok át ( sokat vezet minden nap). Sóval náliunk is ez a felállás jött be , hogy én költöztem hozzájuk átmenetileg.
2013. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok!Akkor lehet ,mégis egy szobába rakjuk őket aztán majd meglátjuk...de mindenkinek egy nemű gyerekei vannak egy szobában? Mi még nem tudjuk a második baba nemét.Ha fiú akkor is rakjam a lányommal egy szobába?
2013. szept. 26. 11:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy tedd őket egy szobába. Ilyen piciknél (még évekig) nem számít, ha különneműek!
2013. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!