Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit gondoltok erről a Stokke...

Mit gondoltok erről a Stokke utánzat babaágyról? Megérné rendelni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem vagyok Stokke mániákus, a márka maga nem tetszik, viszont tetszik a lekerekített kiságy maga. Stokkéért elvből nem adnék ki annyit, amennyi, de szerintetek ez megéri? 99000-ért minden benne van, amit a 250 ezres Stokke kiságy "tud".



2013. okt. 4. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tehát babaágy 100.000.-ért? Nekünk a bölcső és a nagy babaágy együtt nem volt ennyi. SZerintem nem éri meg, cska azért mert lekerekített Stokke utánzat, bocs. Ez nagyon sok pénz, ezért két kombiágyat is vehetsz!
2013. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én sem adnék ezért ennyit.
2013. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen megéri :) Mi nekünk eredeti van , de minden pénzt megér , nekünk ez a rendes kiságyunk szerettem mert tudom tolni , szóval ha sír akkor nem kell átvinnem és berakni a mi ágyunkba ha nem áttolom!
2013. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kombi ágyat semmiképp nem vennék, tudom, hogy mindegy, miben alszik a gyerek, de szeretném, ha olyan lenne a babaszoba, amilyet megálmodok. Eredetileg max 50-et szánok kiságyra, de a lekerekítettért teljesen odavagyok.
2013. okt. 4. 13:57
 5/17 anonim ***** válasza:

meg nem venném!!!

nekünk egyszerű 9ezer ft-os ikeásunk van és garantálom,hogy nem tud kevesebbet mint amit linkeltél!

Arról meg ne is beszéljünk,hogy mi van,ha mellettetek fog aludni??mert ez sem kizárt...

2013. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Van valakinek ezzel a gyártóval tapasztalata?
2013. okt. 4. 13:58
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van. Gurulós, ágyhoz is rakható, ha leszereljük az egyik rácsos oldalt, de ha nem, akkor körbe rácsos. Alul tárolós. A kerekek hintatalpra cserélhetők és akkor hintáztatható, később átalakítható kis játszópaddá. 30 ezerért. Nem ér százat csak azért, mert lekerekített, én úgy gondolom.


[link]

2013. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mivel ezek hazai gyártók így az ár teljesen korrekt, és sok hasznuk tuti nincsen rajta csak amiböl éppen megélnek.


Ami gáz a neve, hogy az utánzatot gyartanak és még a nevet is lopják hozzá.


Èn olyan babaágyat részesítek elönybe amit a gyerek sokáig tud használni. vagy is 70x140es a mérete és késöbb kisággyá lehet szerelni. Nekünk ilyen van és már 3 éves lányom rácsok nélkül alszik benne, még kb 2-3 évet.

2013. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
soha nem venném meg, a lekerekített vég egyébként is csak feleslegesen csökkenti a mérete.
2013. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan asztalost tudtok nekem ajánlani, aki amerikai stílusú babaágyat tudna készíteni (teli fa részek, szépen mart minta)? Annyira idegenkedem a hagyományos kiságyaktól, olyan, mint a börtöncella.
2013. okt. 4. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!