Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Használt, sufniban tárolt...

Használt, sufniban tárolt matracot hogy tisztítsam, fertőtlenítsem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 11:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A habszivacs matracot egy szivacs és bútorszövet üzletben vettem, ők vágták méretre is.

A kiságyunkat a vékonyabb kókuszmatraccal meg már nem is emlékszem melyik hirdetős oldalon találtuk. Tiszta helyen volt, vigyáztak rá, és meg akartak tőle szabadulni :). Ideális szerintem a koszos sufniból való meg a több tízezres között. Nézz körül apród, jófogás, expressz, stb.

2013. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem akarsz költeni: szőnyegtisztító.
2013. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Atkák lehetnek benne, meg gombaspórák, ha dohos. A kicsi napi kb. 18 órán át azt fogja beszivni, főleg ha hason alszik! Szerintem is szerezz egy másikat., ha nem megy el a szaga, mire megjön a baba .
2013. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen matrac? A kokuszt at lehet mosni zuhannyal. A szőnyeg tisztítóval szerintem csak tontanál a helyzeten, akkor inkább babaszappan, baba mosószer.
2013. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kókuszmatracról van szó, de elég masszív, sűrű. Nem tudom átmossa-e a zuhany. Szaga egyébként nincs, csak belül nem tudom nem poros-e.
2013. okt. 14. 15:28
 16/18 anonim ***** válasza:
Csinálj amit akarsz, nem lehet meggyőzni. :)
2013. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem csak a tisztító tűz használ neki. Vatera, jófogás, apród, és ha pénzt nem akarsz kiadni, akkor cserélj valamire.
2013. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem kell...így is jó..felesleges még pénzt kiadni.

Az én kutyámnak még az sincs és megvan...

2013. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!