Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam ki és...

Hogyan tisztítsam ki és fertőtlenítsem a szőnyeget?

Figyelt kérdés
A minap történt, hogy az albérleti szobámban szereltem a számítógépet és közben mellette a szőnyegen, ott, ahol kicsit esetleg porosabb, nos, olyan lényekkel és egyéb teremtményekkel találkoztam, hogy komolyan, megkérdőjeleztem, hogy ez az egész egy percig is egészséges lenne. Régi szőnyegről is van szó, gondolom megélt már előttem is néhány embert, de hát én nem akarom, hogy mindenféle bogarak meg a sok cucc elvigyen magával az éj leple alatt. Milyen megoldás létezik ezek eliminálására? Pl. az ilyen gőzzel működő dolgok mennyire jók? Köszönök minden választ.
2009. márc. 5. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Vanish szőnyeg tisztító? Mi mindig ilyet használunk, frissességet ad a szőnyegnek :D
2009. márc. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, noha kicsit megmosolyogtam. Olyan durván reklámszagú és nem hiszem, hogy valódi eredményt érek el vele EBBEN a helyzetben. De azért köszönöm. Másegyéb?
2009. márc. 6. 01:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod magadnak engedni anyagilag akkor csavard fel, vidd el egy tisztítóba és csinálják meg ők. Ipari gépekkel és szerekkel dolgoznak, tehát ha az állatkáid azt kibírják, akkor nekik már csak egy neutronbomba árthat.
2009. márc. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gőzös valamilyen szinten fertőtlenit, de egy csomó dolgot "beleéget " a szőnyegbe.

Én a helyedben a sima vizes szőnyegtisztítógéppel (vizet kifúj/visszaszív) esnék neki, fertőtlenítőt bele és jópárszor átmosni.

Azért a "lakótársaidat" is meg kéne vizsgálni, lehetnek olyan élőlények amik ellen érdemes célzottan védekezni. (porok, sray, csapdák...)

2009. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

`Mi szoktunk szönyeg tisztítót bérelni. Ehez adnak folyadékot is ha kérsz.

De ha hangyák, vagy csótányok akkor az nem a szönyegben hanem a falban, padlóban élnek. Ode kell a konkrét írto szer.

2009. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nem azért írtam, mert reklámozzam, de nekünk tényleg bevált. :)
2009. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!