Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek egy babaszoba...

Szerintetek egy babaszoba bútort egyben vagy külön-külön könnyebb eladni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
én csakis külön vennék, minimális annak az esélye, hogy vkinek pont ugyanazok a darabok kellenek, mint nekem
2013. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem jobb,ha egyben van az egész garnitúra? És akkor komplett szobád van?
2013. okt. 16. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jobb egyben, de az ár diktál. Én se egyszerre venném meg, mindent apránként, inkább hasonló bútorelemeket vennék amik passzolnak szinben egymáshoz. Rakd fel úgy hogy egyben és külön-külön is eladó, hátha valaki lecsap rá és megveszi egyben, szabd meg az árát, hogy külön-külön mennyi egy-egy bútor és hogy az egész mennyi.
2013. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én először egyben próbálnám eladni! ha nagyon nem megy, akkor tenném fel egybe vagy külön is jelzéssel.

Mit csinálsz,ha elviszik a kiságyat, de rajtad marad a szekrény? Azt nehezebb lesz külön eladni.

2013. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia!Szerintem egyben is megpróbálhatod eladni.Tudok egy szuper oldalt ahol ingyen meghirdetheted a neve ingyenbazar.hu .
2013. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tetovált lány válasza:

Szia.

Szerintem úgy rakd eladásra hogy egybe felrakod az egészet és odaírod hogy egybe is de külön is lehet vinni (kb kinek mi kell) meg max odaírod hogy ha külön viszik akkor megbeszélitek az árát vagy te odaírod hogy mi mennyi ha nem egybe viszik! :)

2013. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia. nem mostani kérdés, de sikerült eladni? és hogy mennyiért?
2014. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!