Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » "Baba-kellékes" vállalkozást...

"Baba-kellékes" vállalkozást indítanék, vajon lenne rá igény?

Figyelt kérdés
Minden ami a babaváráshoz kell. Szobaberendezés, babakocsi, autósülés, ruha, összeszerelés, kivitelezés, kiszállítás. Akár használt, akár új termékekből, igény szerint.

2013. okt. 7. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztosan!

A születés és a halál nagy biznisz,bocsi de igy van!

2013. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is.persze jó árakon kell, minőségi árut kínálni.
2013. okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha valami pluszt adsz, akkor igen
2013. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából pluszként azt gondoltam, hogy mindamellett, hogy új termékek is lennének (elsősorban magyar gyártókra gondoltam), szeretnék használt de kiváló állapotban lévő termékeket is felvásárolni és azokat értékesíteni, valamint saját készítésű textíliák, falvédő, zsebes tároló, Tilda babák. Terveim szerint a tervezéstől, akár a kivitelezésig, egyfajta ötletbörzére gondoltam.
2013. okt. 8. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy vagy új vagy használt üzlet..nem jó vegyíteni a kettőt. Sokan nem szeretik a használt holmit, és ezért nem is fog bemenni megnézni az újat.
2013. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet lenne, de ha használtat és újat is szeretnél árulni, akkor külön helyen legyen kirakva az új, és a használt. És egyértelműen a használtat olcsóbban add mint az újat. Így aki bemegy és érdeklődik, az meg tudja nézni az új árut, de használtat is, nincs keveredés, és aki ódzkodik a használttól annak ott az új. :)
2013. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!