Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek melyiket vegyem...

Szerintetek melyiket vegyem meg? Adamó hintát vagy rezgő pinenőszéket?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket használnám ki jobban,melyik jobb a gyereknek!Kinek mi vált be?
2013. dec. 6. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb hely lenne a lakásunkba akkor adamo hintát vettem volna...volt pihenőszékünk,de abba csak rövid ideig volt el fiam,kaptunk egy rugós hintát,ami ajtókeretre akasztható,na azt nagyon szerette!!Szóval én a hinta mellett vagyok,azt sokkal jobban ki tudjátok majd használni szerintem,meg hosszabb ideig jó lesz mint a pihenőszék!
2013. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk mindkettő van, nagyon beváltak. Ami különbséget mi láttunk: pihenőszék mobilis, oda vittük, ahol épp voltunk, a hintát viszont tovább tudta használni a lányunk. A pihenőszéket olyan 7-8 hónapos korában el kellett tenni, mert felmászott rá és onnan "egyensúlyozott", nem volt már biztonságos. Be lehetett volna kötni, de akkor már nem viselte el
2013. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk volt egy rezgős-zenélős hintáztatható pihenőszékünk, és egy rugós hintánk (ABC Twister). A pihenőszéket addig használtuk, amíg el nem kezdett kúszni, de addig rengeteget. Abban mindenhova tudtam magammal vinni. Pl. ha fürdeni mentem, vagy a nappaliban. Hajnalban viszont mindig a rezgésre aludt vissza. A rugós hintát pedig később imádta.

Attól is függ szerintem, hogy mekkora a lakásotok. Egy Adamot végülis bárhova felakaszthatsz, annyi kampót fúrsz a plafonba, amennyit akarsz, vagy az ajtófélfába. Sokáig ki lehet használni. A pihenőszék viszont mobilis. Esetleg egyelőre vegyetek egy pihenőszéket, azt pedig később le lehet cserélni egy Adamora. Ha ez a verzió nem szimpi, én Adamot vennék.

2013. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Adamot vennék és veszek is majd. :)

Szerintem tovább tudja használni, egészségesebb és ha rugót is veszel hozzá, a fejlesztő hatása is remekül érvényesül.

Csak azzal vagyok bajban, hogy elég nagy nálunk a belmagasság, a plafon is "fura". Tehát lehet kénytelenek leszünk beruházni az állványra.

2013. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Szerintem mind a kettő lesz,a pihenőszéket használtan veszem,igy belefér a keretbe :)
2013. dec. 6. 14:24
 6/7 anonim válasza:
vegyél egy egycerű fa széket és elég ha hátra előre hintázól vele nem?
2013. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Hatoska!

Igy fogok majd tenni,ha olyan EGYCERŰ leszek mint te!

2013. dec. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!