Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Reggeli első pisilésre hogyan...

Reggeli első pisilésre hogyan vegyem rá a lányomat?

Figyelt kérdés
3 éves két hete nagyon ügyesen pisil napközben a vécében. De reggel nem hajlandó még csak ráülni sem a wc-re. Próbálom nem erőltetni mert nem szabad de miért van, hogy reggel mindig a bugyiba megy bele? Nem szidom le ez miatt mindig azt mondom, hogy semmi baj, majd legközelebb sikerül és majd ügyesen fogsz majd szólni. Napközben meg magától megy és pisil . Nem használunk bilit mert arra abszolút nem ült rá. Ti mit tennétek? Még a kaki nem sikerült még a wc-be ez miatt még éjszakára pelust adok r de teljesen száraz reggelre a pelus.
2013. nov. 29. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányom 2,5 éves. Nappalra szobatiszta, Estére meg nem. Kb.1honaoja kezdtük el az egészet.

Igazabol én minden indulás előtt megpisiltetem. Igy reggel is ébredés utan megyunk pisilni egybol. Ehhez van hozzászokva.

Valoban ne eroltesd, de próbálkozhatsz minden alkalommal, hogy kell-e, stb..

Nalunk pl.a bilizes 2 hét utan nem volt "meno", mert anyaek is wc-re ülnek.

Plusz, a bolcsiben is wc van es inkabb azt hasznaljak a bili helyett.

2013. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen mondom neki, hogy a Klotyó manót is meg kell itatni reggel. De sír. Finoman mondom neki, hogy akkor egy kicsit üljél rá engedi is magát de utána már száll is le róla. Én meg tudom, hogy biztosan kell neki, mert e pelus tök száraz. Napközben alig van baleset. Igyekszem minden ilyet nyugodtan kezelni de valamikor ezt is meg kell tanulnia.
2013. nov. 29. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit szokott reggel csinálni miután fel kell lehet az fontosabb neki és úgy érzi hogy lemarad róla ha pisilni megy?
2013. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszem pisilni. Dde nem akar raulni. Ma is. A delutani alvas utan is automatikusan ment wc-re es pisilt is. Remelem holnap valahoy rafogom tudni venni.
2013. nov. 29. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Probalgassatok minden reggel, hogy rutinnak érezte. Ne csábítás semmivel, ultesd ra, foleg ha hajlando. Max.leszall rola.

Ha egy ideig csináljatok rendszeresen, akkor berogzul neki es menni fog ;))

2013. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Képzeljétek ma még nem történt baleset az első pisi is a wc-be ment bele. :)

Igen ültetném én de sír reggel valami miatt, hogy nem hajlandó ráülni. De csak reggel. Ezen túl vagyunk és már minden ok szól minden pisilésnél. A kakit is jelzi már, szerintem érzi talán az ingert hogy valami készülődik de még azt sem meri vagy nem tudja elengedni.

2013. nov. 30. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!