Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Anyucik, szerintetek melyik...

Anyucik, szerintetek melyik lenne jobb otlet?

Figyelt kérdés

Szoval ikreim lesznek. Van egy oriasi(46m2) babaszobank, viszont nem tudom eldonteni, hogy melyik legyen, egy szoba a ketto bebinek, vagy valasszuk kette a szobat.....ha az utobbi, azt meg ket unnep kozott meg kene csinaltatnunk, maskor nem alkalmas.....szerintetek melyik lenne jobb, ti hogy csinalnatok? Mellette es ellenerveket is szivesen fogadok. :)

Udv, Nati


2013. dec. 25. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az ikrek egyneműek lesznek?

Míg picik mindenképp előnyösebb az egy szoba - te sem kell kétfelé szaladgálj és ők is össze vannak szokva már a pocidtól kezdve...

Ha azonban különböző neműek lesznek, egyszer, majd - biztosan hasznos lesz azt a szobát kettéválasztani...

2013. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én majd csak 6-7 éves kor körül raknám külön őket, ha igényük lenne rá
2013. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kulonbozo nemuek lesznek, egy ido utan termeszetesen szetvalasztottuk volna oket, de Apa kitalalta, hogy csinaljuk igy kezdetektol, merthogy "ne zavarjak egymast"
2013. dec. 25. 17:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Boven eleg iskolaskorra szetszedni oket, addig jobb egyutt. Az enyemek kozott kicsi a korkulonbseg, ha egyedul vannak nyavalyognak, ovis korukban pedig hiaba volt emeletes agyuk, egymas mellett szorongtak inkabb.
2013. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46 négyzetméter? Hány négyzetméter a házatok összesen? Egyébként kezdetben biztos nem választanám szét az ikreket. Elég akkor, mikor kezdik a sulit.
2013. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, sokat segitettetek :)

A lakasunk egyebkent (merthogy lakas, nem haz) 280 m2.

2013. dec. 25. 17:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ikrek NEM zavarják egymást, söt sokkal nyugodtabbak, ha egymás közelében vannak - sok esetben ha nyügösek, és egy ágyba teszik öket, megnyugszanak. Olyan nincs, hogy az egyik sír és a másik erre felébred, hacsak nincs neki is valami baja.


ikres anyuka

2013. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen hetes :) Apa pont ezzel a hulye indokkal jott, hogy az egyik felebreszti a masikat....
2013. dec. 25. 18:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem így van.

Az enyémek voltak azok, akik képesek voltak az egyik ágyon együtt nyomorogva összebújva aludni, hiába volt rendes helye mind a kettőnek. Simán végigaludták a másik bőgését, hányását, a nagyobb rezzenéstelenül aludt, amíg a tesója egyik éjjel félóránként kelt, hogy vagy hányjon, vagy a vécére rohanjon. Azt is végigaludta, amikor egy szobával odébb (és ez lakótelepi lakás volt) a másiknak porszívózni kellett az orrát, mert fulladozott a takonytól.


Nem mondom, van olyan gyerek, aki simán el van a kiságyában és nyugodtan alszik egyedül, de a legtöbbet nem vigasztalja a csodaszép zenélő forgó, a plüssállatkák, a csodálatos saját szoba. Amikor az enyémek kisebbek voltak, akkor úgy ment az altatás, hogy beküldtem őket, bementem mesét mondani, puszilás, betakarás és kijöttem. Néha még dumáltak, de nyugiban elaludtak. Aki egygyerekes ismerős volt, az sokszor panaszkodott, hogy a gyerek nem akar egyedül elaludni, folyton kijár hogy éhes, szomjas, ez vagy az van...

2013. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok van egy ikertesóm. Mindketten fiúk vagyunk. És kb két éve vagyunk külön szobában. De az ő szobájában van két ágy is úgyhogy van olyan is hogy átjárok.
2014. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!