Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mostanában melyek a menő...

Mostanában melyek a menő mesehősök? Melyeket szeretik most a gyerekek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönök szépen minden választ! Gyermekszoba dekorációk készítésével foglalkozom, és most kicsit újítanák pár figurát.Érdekelne, hogy a Ti gyermeketeknél mik a kedvencek.

#mesehősök #gyerekszoba dekoráció
2014. jan. 6. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most Mickey-Minnie-Daisy a menő :) Mindenünk ilyen lassan...
2014. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kórtól is függ és attól is, hogy fiú, vagy lány, de ami újból divat lett az M2 miatt a régi mesék pl Nils Holgerson, Maja a méhecske, Doktor bubo stb
2014. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kisfiam ovis, nálunk ezek:

1. még mindig a Thomas a gőzmozdony, de abból is inkább az újabb, "kiegészítő" figurák, Rocky és Cranky daruk, Mighty Mac kétarcú mozdony, Harold helikopter (és Thomas minden mennyiségben, esetleg Percy, Toby, Edward)


2. Noddy (itt elsősorban maga a mesehős és a környezete- színes házikók, a játékváros stb.)


3. Micimackó- örök darab


4. Kisvakond és barátai (főleg az egérke, nyuszicsalád, süni és a kismadár)


5. Fimbles meséből: Fimbo, Babypom, Rollymo


6. Chuggington, de csak mert ez is vonatos


7. Roary, the racing car: Roary, Maxi, Scrambler, Big Chris


8. Bob, the builder: az építőautók (az emberi figurák annyira nem)

2014. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

unokahúgomnál a hercegnők mennek minden mennyiségben.

amit még látok, a Monster high (vagy mifene), Minnie-Mickey,

Micimackó, Csingiling, verdák...

2014. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, van köztük olyan amit nem készítettünk még el, úgy, hogy a feladat adott:))
2014. jan. 7. 20:09
 6/10 anonim válasza:

hát én már az elsősek körét tudom jobban,mert unokatesóm és húgom is e tájban van.

Fiúknál:a transformens és star wars mese változatai

Lányoknál:lovas mesék, az Én Kicsi Pónim új változata nagyon sok kislány(még nagyobb lányé/fiué is "khhm") kedvence, azt mindenképp megpályáznám.

És már nagyon sok mesefilmet is néznek,akár abból is lehet, az én tesóm rongyosra nézi a 3D-s meséket, imádja a Csizmás a kandúrt, Fogatlant az Így neveld a rárkányodból, meg érdemes utánanézni az újabb mesefilmeknek.

2014. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Húha, köszi neked is a választ:) van amit nem is hallottam még közülük:)
2014. jan. 11. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a Kisvakond és a Skobby-doo örök klaszikus! Kezdek félni hogy sose növi ki! (most lesz 7éves! )

Toy Story, Szörny Rt,

Lányoknál szerintem az Aranyhaj nagy sláger meg a Csingilenges kis tündérek.

2014. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányomnál most a hello kitty, garfield, szilveszter cica és a tom és jerry a menő :)
2014. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden, ami Disney.. és a klasszikusok is, pontosabban a klasszikus Hercegnők (Csipkerózsika, Hamupipőke, Hófehérke, Belle, Pocahontas, Ariel, Mulan, stb...)

Minni mouse és Daisy kacsa, Hupikék törpikék újra hódít. Pónik, Eperke, Csingiling, Monsters.


Verdák, Thomas gőzmozdony, Lego (Star Wars, Szuperhősök) figurák - inkább fiús kategória.


Állatimádóknak 101 kiskutya, Oroszlánkirály, Suzy és Tekergő, Tom és Jerry, Pónik, Garfield.


Magyar és retro figurák: Vízipók, Vuk, Kukori és Kotkoda, Frakk, Kockásfülű nyúl, Süsü, Kisvakond, Nils Holgerson, Maja méhecske,stb.

2014. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!