Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves kisfiúk szülei!...

4-5 éves kisfiúk szülei! Milyen játék most a "menő" a gyerekek között az óvodában?

Figyelt kérdés

Keresztfiamnak szeretnék karácsonyra valamit (4 és fél lesz addigra).

Kérdeztem a szülőket, azt kaptam, hogy: "bárminek örül", de ez már tavaly se volt teljesen igaz. ;)


Kicsit távol élnek tőlünk, így nincs alkalmam kifaggatni a gyereket,

ezért érdeklődnék, hogy van-e most valamilyen mese vagy konkrét játék, amiért oda meg vissza vannak a hasonló korúak, hátha adna némi tippet, hogy merre induljak.


Köszönöm!


2013. okt. 25. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Kisfiam is 4,5 . Nála most a lego megy, a Verdákat imádja, Toy Storyt (Buzz a kedvenc benne -az űrember), na meg az autók. Egyébként tőlünk legot kap, a szüleimtől meg egy mentőautót aminek kivehető a hordágya, zenél, van hozzá beteg, orvos stb. Ezt is még a nyáron kinézte a játékboltban. Ja, meg a kukabúvár most a sláger még.
2013. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
első vagyok. Kuka búvárt nem veszek neki, mert egy irgalmatlan nagy baromságnak tartom, de neki tetszik. Így majd azt akar venni a spórolt pénzén, ha lesz neki annyi decemberig. 2 hónapja megkapja az aprót 10,20, 50 Ft-osokat. Ha nagyon jó fiú 100, 200-ast is kap :-)
2013. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Rákerestem erre a Kukabúvár dologra... Egek, mekkora agyamentség! Aki ezt a játékot kitalálta... :)


Jöhetnek még az ötletek!

2013. okt. 25. 15:37
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
xdd hol van még karácsony?
2013. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
karácsony bő 2 hónap. Mindenhol általában novemberbe vannak a nagy játék akciók és nem decemberben. Így a család nálunk már ilyenkor kéri az ötleteket és meg is veszik már ha akciós. Mi előre gondolkozunk, és ha akciós akkor meg is vesszük akár már novemberbe.
2013. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
első voltam
2013. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
5 és 3 éves fiaim vannak Verda és Repcsik a menő minden mennyiségben!
2013. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a kukabúvároknál egyel újabb a mostani őrület a kukajárgány (trash wheels). Most ezt vettem.. és van hozzá mindenféle kiegészítő játék is az autóknak. Kicsit jobb mint a kukabúvár. És az autók nagyon szép és egyedi kidolgozásúak.

Pókember és autói, ebből már van két félénk is.

Lego is megy mostanában (nem a duplo).. most kezdte. 4,5 éves lesz decemberben.

Távirányítós autó.

Mentőbotok figurák (transformers).

2013. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lassan 5 éves fiam imádja a kukásautókat,így a közelgő szülinapra azt kap.

Bármi amit tologatni lehet,vagy egy egy ki nevet a végén típusú társas a kedvenc mesehősével.Az én fiam szereti az angry birds-öt és a star wars-t is,névnapjára ilyen társast kapott.

2013. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zabmester ***** válasza:
Hát, a kukabúvár szerintem is egy meredek hülyeség, de a fiam imádja :D Tavaly is ilyeneket kért, most is ilyet kért szülinapjára, úgyhogy kap ilyet (is), mondjuk nem tőlünk, de a nagyszülőktől igen.
2013. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!