Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményetek a bölcsőről?

Mi a véleményetek a bölcsőről?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi olyanoktól,akik használták.
2014. jan. 14. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
link?
2014. jan. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy bölcsőt csak tán el tudsz képzelni. Nem kifejezett márkára gondolt, mert akkor tuti írta volna.

Én mózeskosarat és hozzá ringatáshoz venni fogok egy állványt. Első babámnál nem volt, de olyan jó lett volna, mert rettenet nehéz volt felkelni a gátsebem miatt. Az ágy mellé toltuk a kiságyat, de akkor is fel kellett kelnem, magas volt a rács. Ráadásul a pici is utált benne aludni, túl nagy volt neki, körberakni meg nem mertem, nehogy rádöljön valami. Egy ringatható mózes az ágy mellett szerintem nagyon praktikus. Ha ringatni kell este, csak ráteszed a kezed és kicsit ringatod, nem vesz el túl nagy energiát:D Ha meg ki kell venni, könnyebb abból kivenni. Ráadásul picike, és ők jobban szeretik a pici helyet, könnyű, pillanat alatt áthelyezhető, hordozható, kis helyen elfér. Az első időkben nagy segítség. Olcsó, ha véletlen nem tudnád eladni, nem fájna annyira a szíved, hogy ingyen adod oda, vagy kidobod. Ha meg akarod tartani, padláson kis helyet foglal, összecsukható.

A bölcső is bír hasonló pozitív tulajdonságokkal, de az nehezebb, kicsit általában nagyobb, eleinte te nem tudod áthelyezni, mert nem kéne emelgetni, valaki másnak kell áttenni, nem hordhatod benne a babát, a padláson is nehezebb elraktározni és nehezebb eladni is, az emberek az olcsóbbat szeretik, egy bölcső drágább, mert az fából van.

2014. jan. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, az első pár hétben nagyon jó volt, ha megébredt, csak kicsit megmozgattuk, aludt is tovább. Kb. kéthónapos kora után meg többször felébredt a mozgására, mikor kicsit helyezkedett, és belengett a bölcső, kitámasztottuk. 5 hónapos korára nőtte ki. Én szerettem, praktikus is volt, kisebb is, mint a kiságy, és szerintem sokkal szebb. :)
2014. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék majd, az okból, amit a 2. írt, hogy csak beteszed az ágy mellé, és ha olyan a baba, fekve elringatod.


Meg én amúgy is nagyon nagyon szeretem az ilyen régies dolgokat, nekem a bölcső is az (na nem ezek az újak), én valami ilyesmit szeretnék majd:


[link]

2014. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!Erre a 2 termékre gondoltam egyébként:

[link]


[link]


18 hónsp lesz a 2 fiam között.A "nagy" rettenet rossz alvó volt,utólag már nagyon bánom hogy nem volt bölcső,talán segített volna,utált a kiságyban aludni.Lehet ez hülyén hangzik,mert vannak akik azt mondják az ilyen kicsinek mindegy hol alszik.Szerintem meg nem így van.Nem maradt meg a kiságyban sem a fiam,sem a most 9 éves lányom.A fiam most is mellettem alszik.A lányom is velem aludt 2 éves koráig.Nekem ez nem jelentett gondot.De most elég kicsi lesz a korkülönbség és arra gondoltam,abból a szempontból is jó lenne egy bölcső,hogy míg a nagy alszik délben (jó nagyokat) addig a kicsit ki tudom a nagyszobába tolni.Meg aztán ki tudja éjjel fogják e egymást zavarni.Na meg ha a kicsi is rossz alvó lenne,akkor meg lehet pláne jól jönne.

Szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. jan. 17. 23:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!