Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen mosószert használtok a...

Milyen mosószert használtok a baba fehér ruháihoz? Mit ajánlatok:libero vagy pampers pelenka, törlőkendő?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
En sima Ariel port hasznalok oblito nelkul. De amugy mindenki mast. Nem lett a borenek semmi baja. A szines ruhait is ezzel mosom. Nekem a pampers pelus jobb (kisfiu), torlokendobol vidzont a babylove-ot szeretem (dm-marka), nekem a pampers kendoje tul nedves. Probaltam a neogranormon kendojet is, azzal is volt valami bajom, mar nem tudom mi.
2014. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Folyekony Ariel/Tomi/Dreft sensitive vsgy baby, ami epp akcios. Oblitobol keveset, de az is Sensitive Coccolino. Feher pampers pelus+ torlokendo.
2014. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Újszülött korától kb. fél éves koráig dreft babyvel mostam a ruháit,azóta ugyanazzal,amivel a miénket. Ariel mosópor és fehér v. arany silan öblítő. Pelenkából majd kitapasztalod,mindegyik jó márka,nekünk a pampers vált be,a libero egyáltalán nem,de más meg esküszik rá. Törlőkendő: Gabit használunk,ez elég nedves,de nem tocsog.
2014. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mosószódával kevertem folyékony Arielt. Öblítőnek csak ecetes vizet, így nem lett illatos a ruha, viszont ha kint szárítottam az erkélyen, friss "levegő" illata volt.

Én a dm és a tesco márkás pelussal nagyon meg vagyok elégedve. A Libero is bevált, csak az sokkal drágább, azt csak ajándékba kaptunk. Viszont a Pampersből mindig minden kifolyt. De valaki pont azt a márkát szereti, próbálkozni kell és majd meglátod, nektek mi lesz a legmegfelelőbb.

A popsitörlőkről: [link]

2014. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 4. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!