Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pampers Naturally Clean...

Pampers Naturally Clean (narancssárga ) törlőkendő, milyen, jó minőségű?

Figyelt kérdés

Puha,vastag-vékony,illatos vagy nem,érzékeny e rá valakinek a babája,használta e valaki újszülöttnél leginkább ezekre a tulajdonságaira lennék kíváncsi.

(olyan választ nem kérek hogy ki mit használt mi a jobb stb én erről szeretnék minden tapasztalatot tudni!)


2013. szept. 3. 17:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Sleepy sensitive kupakos, 70 lapos

esetleg ezt használta már valaki?

2013. szept. 3. 17:52
 2/5 anonim ***** válasza:

A narancssárgát én használom néha és szeretem, de az ár dönt, és ezért sokszor mást veszek.

DE az illata nekem bejön, fincsi. Kellőképpen nedves, nyomott mintás anyaga van és olyan érzetre, mint ha pamut lenne, szóval jó puha. Nem szakad, nem túl vékony. Nem volt érzékeny rá a lányom.

2013. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ akkor jó minőségűnek hangzik!
2013. szept. 3. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit a kérdésben írtál, a narancssárga Pampers nagyon rossz.

Sok fajtát kipróbáltam már, most pont ilyet használok és sok olcsóbb, gagyi ezerszer jobb, mint ez.

Az egy nagy pozitívuma, hogy akárhogy veszem ki, sosem jön ki egyszerre 1-nél több.

Az illata se rossz, bár ez csak másodlagos szempont.

Viszont ami miatt nagyon utálom, hogy csak szétkeni a kakit, egyáltalán semmi nedvszívása nincs, csak csúszkál a baba fenekén, míg más törlőkendőből elég max. 2 db egy kiadós kaki után, ebből néha 3-4 is elfogy.

Ez nem csak az én véleményem, épp a napokban beszéltünk barátnőmmel a kendőkről (neki is kisbabája van) és ő is ugyanezekre panaszkodott.

Viszont ő vett kék Pampers törlőkendőt, mutatta is, az sokkal másabb tapintású, azzal nagyon jól lehet törölni.


Tehát én ezt nagyon nem ajánlom, vannak ettől ezerszer jobbak.

A másik említett törlőkendőt nem ismerem.

2013. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én imádom! :) Bár, csak mióta nagyobb a lánykám. 1 éves kora után kezdtük el használni. Előtte a jhonson'st használtuk! Nekem még mindig az a favorit, de nálunk is az ár dönt!
2013. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!