Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Miből tudnék hasonló dekoráció...

Miből tudnék hasonló dekorációt készíteni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hol vehetünk hozzá alapanyagot? Mivel fessük ki? stb.Ha vastag az anyag mivel vágjuk ki?



[link]



[link]


2014. márc. 31. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez lehet fa, karton, filc, dekorgumi. Nem olyan drága, érdemes lenne megvenni, mert az anyagköltség es a ráfordított időd többe fog kijönni.
2014. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dekorgumiból már csináltunk,de az meg nagyon vékony. Én hungarocell-re gondoltam, de az olyan vastag, mivel lehet vágni? Nem is tudom, én soknak találom őket ennyi összegért, meg szívesen el is készítenénk.
2014. márc. 31. 10:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Veszel farostlemezt, ha van egy ügyes párod előrajzolod neki a mintát ő meg körbefűrészeli, kicsit megcsiszoljátok és festheted is rá a mintát. Vagy bármilyen vékony fa jó rá. Ha van kimaradt laminált padló az is felhasználható az se olyan vastag. Lehet vidám díszeket ytong téglából, az is jól festhető csak kicsit macerás a reszelése de csináltam már abból is.
2014. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A hungarocellt festeni nem tudod. Hogyan gondolod színessé tenni? Ráadásul perlik is szanaszét, ha vágni akarod. Van valami kis égető eszköz, amivel lehet vágni, de az biztos többe kerül, mint ez a dekoráció.
2014. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én kinyomtatnám fotópapírra színes nyomtatóval, gyurmaragasztóval felragasztanám.

Így csináltam több dekorációt a falra mesefigurásakat és tök szuperek!!!!

Fotópapírból nem kell a legdrágbb, jó egy olcsóbb is, színes tintasugaras nyomtató talán van akár munkahelyen, akár ismerősnek, akár nektek, de jó a szines lézernyomtató is :) csak az inkább munkahelyeken van.

2014. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez dekorgumi, legalábbis ránézésre.


De simán fából is készíthetsz ilyeneket, lombfűrésszel tudod kivágni.

[link]

2014. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:D a lombfuresz tobb mint dupla annyi, mint a dekoráció es alapanyagot, festéket meg nem vett....
2014. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vékony fajta hungarocellből szokták csinálni. Könnyű és nem kell szöggel televerni a falat. Én is ezt tervezem, olyan aranyos figurák vannak.
2014. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, elfelejtettem írni, hogy vízfestékkel vagy temperával festik. Inkább tempera annak élénkebb a színe. Vastag anyagot szikével/pengével vágják.
2014. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ahogy megnézegettem, Polisztirolból lenne a legegyszerűbb,2cm vastagságú, és temperával fogjuk festeni, talán szikével kivágni, de ez még nem biztos.
2014. márc. 31. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!