Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek ez egy újszülöttne...

Szerintetek ez egy újszülöttnek jó? Vagy vegyek rendes kiságyat? 2szintes állítható azért jó mert későb ha nagyobb lesz akkor is lehet benne

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 2. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi is gondolkoztunk utazoagyon, mivel kulfoldon elunk, es hazautakra kell egy utazoagy. De aztan maradt a rendes kisagy, mert feltem nehogy majd a hatanak ne legyen jo, meg a halo allitolag roncsolja a szemet.
2014. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kiságy helyett nézted, akkor szerintem semmiképp. Utazóágynak, később esetleg járókának jó lehet, ha mentek valahová, de a rendes ágyat nem helyettesíti! Szerintem vegyél olyat, amit később át lehet alakítani kis heverővé, azt nagyon sokáig kb iskolás koráig tudja használni.
2014. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem ha teszel bele egy normális matracot, akkor teljesen jó.
2014. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen akkor maradok a rendes kiságynál:)
2014. ápr. 2. 10:03
 5/11 A kérdező kommentje:
igen én is azon gomdolkoztam h ha teszek bele matracot akkor jó lehet. na.mindedj majd megkérdezem a védőnőt.
2014. ápr. 2. 10:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is van utazóágyunk, vettünk bele matracot is, de a fiam mégiscsak a rendes kiságyában szeret aludni, az utazóágyat (ha megyünk valahova) 1-2 éjszaka alatt tudja csak megszokni, addig ébred 5-6 alkalommal, pedig amúgy jó alvó. A kiságy rácsaiba kapaszkodva tanult meg felállni, illetve az stabilabb is, én jobban bízom benne. Arról nem is beszélve, hogy ezt én még nem mertem közvetlenül fal/bútor mellé tolni, mert ha elesik az ágyban nem "akad" fenn a rácson/rácsvédőn, hanem rugalmas az utazóágy oldala, koppanna a gyerkőc feje a falon... Az IKEA-ban tök olcsón van kiságy, vagy akkor már használtan vegyetek olyat, ami 2 szintes, de ne gondolkodjatok utazóágyban állandó használatra, szerintem.
2014. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
van otthon ez a hagyományos rácsos fa kiságy.jó lesz akkor az veszek rácsvédőt ilyesmit. köszönöm a válaszokat:)
2014. ápr. 2. 11:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom hova valósi vagy. Hogy személyesen megtudod-e látogatni a boltot vagy sem. De neten jobban jársz, ha nem rendelsz tőlük. Én rendeltem tőlük kiságyat és 3 hónapja szívok velük. Összetákolt szart adtak, most meg alig lehet elérni őket, hogy intézzék a garanciát meg a többit. Lehet neked nem lesz ilyen gondod vele, csak szerettelek volna figyelmeztetni. A többihez nem tudok hozzászólni, ne haragudj.
2014. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
komolyan?nyiregyi vacyok va itt boltjul meg tudom majd nézni ha ugy van. neten nem is szeretnék rendelni azért amj veled ia törtènt
2014. ápr. 2. 12:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Személyesen csak nem lesz gond. :)

Minket így "neten" keresztül eléggé megszívattak. Egy bácsi ment fel a kiságyért hozzájuk pestre. Meg lett beszélve, hogy 10-re nyitásra ott lesz a pesti boltjuknál, hogy elhozza az árut, mivel nem szállítanak ki. De előtte kértük, hogy próbáljanak már meg félretenni egyet, hogy eltudjunk menni érte, mert, hogy ez valami saját gyártmány, vagy valami ilyesmit mondtak. Először belement, hogy a tárolással nincs gond. Másodjára mikor már konkrétan kellett nekünk, akkor már azt mondták nem tárolják, mert nincs helyük. Akkor jött a bácsis sztori. Megbeszélt időpont, és akkor közölték a bácsival, mikor már fél órája várt a bolt előtt, hogy kinyissanak, hogy még csak "most" indultak nyíregyházáról... Nah mind1... nagynehezen odaértek, addig a bácsi ott várt. Kifizette, elhozta az árut. Az áru 3 kartonpapírba betekerve érkezett, ugye lapraszerelt. A leírás az összeállításról olvashatatlan volt, a felpontozott részek rossz helyre lettek furva, két balos fiókot küldtek. Meg volt sérülve a fa, elég sok helyen karcos volt. Imbuszkulcsot elfelejtettek adni hozzá valót a csavarokhoz. Más színű foggantyút küldtek. Elérni lehetetlen volt őket ezek után telefonon, 1,5 hónap után sikerült nagy nehezen összetákolni. Addigra küldték le a másik fiókot. Addigra mondták el, hogy kell a síneket felszerelni, mivel az a rajzon sehol nem volt feltüntetve, mi meg nem vagyunk szerelők, hogy feltudjuk csavarozni egyforma helyre. Vízszintesre. És persze ezek a dolgok azóta is rendeződnek.. mivel a gyártó vállalta a garanciát, nem is a bolt. Így hiába hívtuk a boltos csajt esze ágába nem volt mondani, hogy te hülye ne nekünk telefonálj, hanem a gyártónak. Mire nagy nehezen elértük a gyártót, azt mondta intézünk majd valami kedvezményt vagy valamit és, hogy várjuk a hívást, ennek 3 hete. Azóta is várjuk a hívást. Persze ez kiságy, teljesen más, mint az utazóágy. De nagyon figyelj oda rájuk, ha nem akarsz csalódni, mint mi...

2014. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!