Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » IKEA rácsos babaágyról és...

IKEA rácsos babaágyról és pelenkázóról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Halottam már jókat róla. Volt/van valakinek? Mit gondoltok róla? Tudom, hogy élőben megnézni a legjobb,. de azért kérdezem, mert 200 kilométerre kellene elutazni érte, és gondoltam előtte gyűjtök pár információt róla azoktól, akiknek volt/van ilyen, hogy egyáltalán érdemes-e elindulni érte.

Ez tetszik:

az ágy

[link]

a pelenkázó

[link]

a matrac: [link] (vagy milyen matracot ajánlatok?)



2014. ápr. 13. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 rácsos ikás babaágyunk van. Van egy egyszerű barna és egy ilyesmi fehér, mint a képen, csak mindenhol rácsos. Én szeretem az ikeás cuccokat. A matracaik szerintem kifejezetten jók. Viszont a gyerekbútorok... Főleg a szekrények..... Azokkal nem vagyok kibékülve. A gyerekszobába vettünk két szekrényt, szerintem pont olyan kollekciót, mint a ti pelenkázótok, mert teljesen ez a stílus. Sajnos illeg-billeg, amin ajtó van az pedig hézagos. Szóval nem egyszerű szépen összeszerelni. Ha van rá mód, akkor szerintem szereltessétek össze velük és már ott, ahova tervezitek rakni, mert ha elmozdítjátok,akkor is billeghet a talaj egyenletlensége miatt.
2014. ápr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy leírtad. Mi csak kiságyat meg pelenkázót vennénk. Mivel egyelőre nem lesz külön babaszoba, csak a hálószobában egy babasarok, így szekrényre egyelőre nincs szükség (a holmija befér majd a mi gardróbszekrényünkbe). A pelenkázó is olyan szekrénykeszerű, ahogy látom, az is erősíthető falhoz, hát remélem, hogy elég stabil.

Azért gondolkodunk az IKEÁBan, mert van tőlük pár bútorunk (könyvespolc, számítógépasztal)amivel elégedett is vagyunk, meg hát nálunk nem is láttam ilyen minőségben ilyen áron babaholmit, ha van is valami, amit tetszik, az vagy gagyi minőség vagy nagyon drága. Az IKEA meg szép is és talán mégis a minőségibb termékek közt tartják számon.

2014. ápr. 14. 08:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól néz ki mindkettő, az IKEÁS cuccok szerintem jó minőségűek, nekünk is van jónéhány, használtan is vettem IKEÁS tárolórendszert. A kiságy biztos, hogy oké, nekem a pelenkázóval kapcsolatban van olyan aggályom, hogy ahogy nézem keresztben tudod rátenni a gyereket, nem úgy, hogy veled szemben néz. Így pedig baromira kényelmetlen pelenkázni, legalábbis szerintem.
2014. ápr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is. Úgy látod, hogy nincs rajta elég hely velem szembeni pelenkázáshoz? Én is néztem, hogy mekkora lehet, de képről nekem is elég kicsinek tűnik az a hely. Ha kicsi, akkor persze nem fogom megvenni, csak hát ez a pelenkázó illik a kiságyhoz, azért gondoltam így összepárosítani.
2014. ápr. 14. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekunk ikeas kisagyunk van,nagyon szeretjuk.pelenkazo szekrenyt nem vettunk,arrol nem tudok nyilatkozni.Mi furdoben,a pulton pelenkazunk,nekunk az valt be
2014. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 3/5-ös válaszoló. Találtam egy videót, igaz németül beszlnek benne, de nem is ez a lényeg, hanem rögtön az elején a nő ezt a pelenkázót mutatja be. 0.30 és 1 perc között látszik a pelenkázó része, hogy mekkora. Én úgy látom, hogy ez van akkora, hogy velem szemben pelenkázható a baba. Megtennéd, hogy megézned éppen csak az elejét egy pillanatra, hogy te is úgy látod-e, hogy elfér szembe pelenkázva is? Segítenél vele. Első baba lesz, és nem is vagyok ráparázva a dolgokra, csak ebben az esetben tényleg 200 kilométert kellene menni egy irányba érte, és ezért igyekszek jó alaposan infókat gyűjteni róla.

https://www.youtube.com/watch?v=_0xfTrf26HY

2014. ápr. 14. 12:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem az Ikea honlapján, 75X74 cm a pelenkázólap mérete, ami teljesen átlagos. Nekem nagyobb volt, ezért tűnt ez kicsinek. A videón jónak tűnik ez a cucc, én megvenném, nagyon tetszik ez a fajta stílus.
2014. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, azt lehagytam, hogy igen, Veled szemben pelenkázható a videó alapján. Szerintem jó lesz. Mikorra várod a babát?
2014. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszönöm a segítséget. Aranyosak vagytok. Egyre jobban beleszeretek. Szép, letisztult, a színe is fehér, így minden másik színnel jól kombinálható.
2014. ápr. 14. 13:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Még csak az elején tartok. 4. hónapban. A nemét se tudjuk még. De azért nézelődök ilyen nagyon korán, mert bele kell számolnunk, hogy ha 200 kilométert kell utaznunk, meg annyit vissza is, akkor időben döntsünk és időben menjünk, mert nagyobb hassal már nem utaznék ennyit, meg a nyári melegben főleg nem. Úgyhogy május-max júniusban mennénk. (és akkor vennénk mást is a babának, kádat, matracot, ilyemit, ha már ott vagyunk) Meg éppen szabadságon vagyok, szóval most van időm jobban szétnézni.
2014. ápr. 14. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!