Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio elott 2 nappal a...

Menstruacio elott 2 nappal a mehszaj nagyon magadsan van es zart? Van valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 18:28
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Szia.hasonlo kerdest tettem fel en is. En 4 nap mulva nem varom.most nekem is 2-3 napja alig elerheto, kisse oldalon van es kemeny mint a ko. Neked miota tart ez az allapot?kemey vagy puha a mehszajad?
2014. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
En elvileg holnaputanra nem varom. Nekem mindig ilyen ovu utan, csak nost az furcsa, hogy elotte kett harom nappal leereszkedik es kinyilik szepen. Estere puha delelott meg kemeny, de szinte el se erem.
2014. ápr. 8. 08:33
 3/25 anonim válasza:
Es te erzel menstruscios tuneteket? Miota szeretnetek babat?
2014. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ez a harmadik honap kistesot szeretnenk.

Furcsa mert nem erzek semmit, se falasi rohamok se feszultseg.


Ti miota probalkoztoj? Erzel valamit?

2014. ápr. 8. 09:28
 5/25 anonim válasza:
Mi 7 honapja probalkozunk.Nekem sajnos mar olyan erzesem van mintha meg akarna jonni.ez a mehszaj dolog engem. mar teljesen osszezavarvan aki azt mondja az a jo ha kemeny van aki azt ha puha.szoval nem etrtem :) nekem meg mindig fent van teljesen alig elerheto es kemeny.... Meg azert remenykedem
2014. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nekem se hiszem, hogy baba lenne a dologban, ma teszteltem egy nagy semmit.

Már inkább mérges vagyok, mert középidőben voltam orvosnál és volt egy szép nagy tüszőm ami ha megrepedt akkor most kéne időbe megjönnie.

2014. ápr. 8. 09:46
 7/25 anonim válasza:
De ha csak holnaputanra nem varod meg van esely. Van h ilyenkor meg nem mutat a teszt pozit.legalabbis sok helyen olvastam. Azert meg szoritok neked :)
2014. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy köszönöm szépen! :)


Én is szorítok Neked! Elvégre még Neked se jött meg. :)

2014. ápr. 8. 09:57
 9/25 anonim válasza:
:) koszi. meg enis remenykedem... Hátha... Majd megirom mi lett. :)
2014. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Rendben van. :)


Én is megírom.

2014. ápr. 8. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!