Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kiságyba a matracra mit kell...

Kiságyba a matracra mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Sima gumis lepedőt vagy ki mit javasol? Láttam nedvszívó alátétet is..

2014. jún. 3. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk kokusz matrac van+lepedo. Nem hiszem, h eleinte kell mas.
2014. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak lepedőt raktam rá (gumis szélűt).
2014. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy gumis lepedőt teszek a matracra, és arra egy gumis szélű normál lepedő kerül. Eleinte csak a gumis lepedőt tettem, de azt mikor már nagyobb lett, mindig felgyűrte a babám.
2014. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gumilepedő már csak akkor kell, ha majd gyakoroljátok az ágytisztaságot, addig elég a sima lepedő is, hiszen így tud igazán szellőzni a matrac.
2014. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szivacs matracom van és azon egy vízáló lepedő és azon egy gumis szélű lepedő és arra varrtam a feje alá egy textil pelenka alátétet. (textil pelenkát félbehajtottam és és a fenti 2 sarkához , meg az alsó két sarkához varrtam egy egy gumit,hogy ráhúzható legyen a matracra) Vízálló lepedőt egyszer kellett cserélnem a 6 hónap alatt, (lehányta), lepedőt kb. 2-3 hetente cserélem, a feje alatti kis textil pelust hetente cserélem.
2014. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg kell alá valami, meglepődve olvasom, hogy többen írják hogy nem kell, én vettem egy olyan vízhatlan valamit rá ami elvileg szellőzik is, és nem is volt drága. Azért volt jó hogy megvettem, mert bizony hiába még nem gyakoroltuk az ágytisztaságot, bizony a pelenkából nagyon szuperül kifolyott a kaki vagy ha sokat pisilt akkor a pisi és ez bizony még pár hetes, hónapos korban volt. Úgyhogy ha nem akarod, hgoy a matrac beszívja ha mégsem tökéletes a pelenka, akkor inkább tegyél alá valamit még, ez lehet valami más is, nem muszáj ilyet venni, de akár egy puha törölköző ilyesmi is jó a lepedő alá, mivel pamut így szellőzni is fog.
2014. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, gumis szélű lepedő a legjobb, mert ez jobban a helyén marad, mint egy hagyományos és könnyebb is feltenni a matracra, alá meg javaslom amit írtam, vagy akár valami pamut törölköző vagy amit írtsz alátét. Hidd el jobban jársz, mintha a matrac szívja majd be...... Én örülök hogy tettem, mert hidd el többször áldottam az eszem érte.
2014. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!