Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Májusra kiírt kismamák!...

Májusra kiírt kismamák! Milyen ágyneműt vesztek a kiságyba?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendes gyerekszettet mint a télinek is.
2014. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Júniusi (meg decemberi) gyerekem van, de neki se vettem ágyneműt. Lepedőt, feje alá pelenkát, takarni meg plédet, többféle vastagságban. Szerintem a párna feleslges, 2,5 évesen kapott.
2014. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én varrom itthon az egész baldachinos ágynemű szettet,de én sem veszek paplant,még vékonyat sem..csak egy jó anyagú vastagabb takarót,ill egy vékonyabban.Szerintem bőven elég..
2014. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
feje alá pelenka, plusz egy takaró a szett, a többit majd csak évek múltán
2014. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én saját magam készítettem, minta alapján. Csak a matracvédő lepedőt vásároltam meg, abból a Clevamama márkát ajánlott a barátnőm, mert nagyon jó minőségű és az ára sem húzós.
2014. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Olyat ami még tiszta...
2014. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!