Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Egyik oldalon nyitott kiságyba...

Egyik oldalon nyitott kiságyba raknál másfél éves babát? Szerintem legurulna, viszont leesésgátlós ágyból meg kimászna.

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább lemásszon, mint leessen.

A fiam 11 hónaposan kapott leesésgátlós ágyat. Utálta a rácsos ágyát.

De egyébként nem értem, ha a leesésgátlós ágyból kimászna, akkor az egyik oldalon nyitott kiságyból is kimászna. Még mielőtt kieshetne. Inkább tanuljon meg le föl mászni egy leesésgátlós ágyból, mint hogy kiessen éjszaka a rácsosból.

2014. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, úgy értem hogy vagy teljesen rács nélküli oldal amiről forduláskor leeshet, vagy leesésgátló, amin felkapaszkodva kimászhat és nagyobbat eshet.
2014. máj. 31. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam sosem próbált meg kimászni belőle, csak a kijáraton. Nem hiszem, hogy nem lehetne megbeszélni a 1,5 éveseddel, hogy hogyan is kell kimászni az ágyból.

Viszont álmában simán leeshet bármikor egy rács nélküli kiságyból. Ők még nem tudják, hogy meddig szabad forgolódni.

2014. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy évesen kapott a lányom leesésgátlós ágyat, nem esett le, talán csak 1-2 alkalommal. Gyorsan megtanult ügyesen lemászni, nem volt semmi gond.
2014. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-asnak, meg szoktam beszélni vele hogy mi legyen az ebéd, meg melyik számlát utaljam át, de ezt a lemászás dolgot még nem sikerült:D

Ha felébred simán átmászik egy 10 centis "leesésgátlón".

2014. jún. 1. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt a kisfiam amikor levettük a kiságy egyik teljes oldal rácsát. Tettem a kiságy elég egy plédet összehajtva, ha le is gurul, ne fázzon fel. 1-2x volt a pléden.
2014. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egyik megoldás, hogy tegyél oda éjszaka puha takarót, v szivacsot, és ha véletlen le is esik, akkor nem üti meg magát.

De nálunk nem az volt a gond, hogy a gyerek esett le, hanem a takarója...így leesésgátlót tettünk fel. A fiam soha nem mászott rajta át.

2014. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a leesésgátló rész hány cm a fekvőfelülettől számítva? Mert a babánk éjjel egy nagypárnán is átkúszott már a nagyágyban.
2014. jún. 1. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!