Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti melyik pihenő-hintaszéket...

Ti melyik pihenő-hintaszéket választanok? Esetleg vkinek tapasztalata vmelyikkel?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. júl. 8. 14:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagy ez?

[link]

2014. júl. 8. 14:54
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Nekem az utolsó volt, ami szinte ugyan az mint az első! Sok különbség nincs a 3 hinta között. Ez a legalja! Nem ajánlom.

Az első gyermekemmel ilyen volt;

[link]

Nagyon szuper, minden igényt kielégít, csak eladtuk mikor már nem kellett, mert panelban nem tudtuk hol tárolni majd a második gyereknek.

A másodiknak fel éve vettem egy olyat amit linkeltél. Mozog az egész hinta jobbra balra, nem stabil, ott kell mellette ülni ha hintáztatni akarom. Annyira rezeg, az egész gyerek remeg, n volt neki kellemes. Vissza küldtem. Aztán rendeltem egy ilyet, kicsit szerettem volna, ami nem foglal sok helyet, s ne nekem kelljen ott ülni, és lökni.


[link]


Nagyon szuper hinta, ebbe berakom elalszik, majd átteszem a kiságy ba, s alszik tovább. Nem kell ringatni, ha felvan is szívesen elvan benne.

2014. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Szerintem ez a legjobb, sokkal tovább is tudod használni, mint amit linkeltél.

Nekünk nagyon bejött.

2014. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi kaptunk Adamo hintát ajándékba.

Ajtóra tettük fel, mindig útban volt, kerülgetni kellett.

8 hónaposan a fiam majdnem kiesett belőle, mivel nem tudod bele kötni a gyereket, csak kijúzza a lábait, megfordúl benne, s ki tud esni.

2014. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt olyan helyre kell tenni, ahol nincs útban,

másrészt a 8 hónapos gyereket semmilyen hintában nem hagyhatod egyedül...

2014. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából azért akarok pihenőszéket, ha főzök ellegyen velem a konyhában, ez az Adamo hinta arra sajnos nem jó. Bnőméknek sima rezgő van, azt nagyon szereti a bébijük, én gondoltam akkor legyen hintáztató is, de akkor lehet csak sima rezgős lesz.
2014. júl. 9. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!