Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szeretnék rácsvédőt és pelenká...

Szeretnék rácsvédőt és pelenkázó szivacsot. Micimackós anyagból szeretném! Paplan, párna nem kell! Varratni érdemesebb vagy készen venni? Hogy olcsóbb?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Meter aeu boltban vettem anyagot, cernat, gombot, szivacsot a racsvedonek. Osszesen 6000 Ft-ot hagytam ott lett egy olyan racsvedom ami teljesen korbeerte a kisagyat, 2 paplan es 2 parna huzatom. A varrasert nem kellett fizetnem mert a szuleimnek szabosaga van. Igy nekem ez erte meg a legjobban. Nagyon jo anyagot sikerult vennem es gyonyoru, tartos lett. :-)
2014. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Varratni sokkal olcsóbb.
2014. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Facebookon van egy olyan oldal h Bambidekor... na ott sztem nagyon jó áron vannak a dolgok... sok anyagból lehet választani es egyedi méretben is csinálnak... olcsóbbak a szettek mint a boltba...


Nagyon sok mindenük van! Sztem nézd meg, sokat nem veszíthetsz :)

2014. aug. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!