Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ujszulott babaknak kell kis...

Ujszulott babaknak kell kis paplan meg parna? Valahol azt olvastam hogy tilos a paplan mert magara huzhatja! Nektek mi van?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Párna sokáig nem kell, anélkül a legegészségesebb.

1,5 éves a lányom, még mindig nincs párnája.

Paplan alatt meg gondolom nem vastag tollpaplant értesz.

Megteszi egy polár pléd is, az viszont kell.

Később persze, hogy a fejére húzhatja, a lányom pl. csak így hajlandó aludni.

Az se érdekli, ha az egész teste kivan, lényeg, hogy a fejét betakarja a pléddel.

2014. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én paplannal takartam a babáimat, létezik babaméretű is, nem húzza jobban magára, mint egy takarót. Párna viszont nem kell, ők még teljesen vízszintesen alszanak, én textilpelenkát hajtogattam a fejük alá.
2014. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt olvastam hogy a paplan,pled helyett halozsakot kell venni.
2014. márc. 20. 14:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk volt hálózsákunk, de a fiam utálja, nem bírja elviselni, így mi polár takaróval takarjuk. Azért nem paplannal, mert ezt jobban oda lehet a kis oldalához simítani.
2014. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Párna nem kell, az egyéni döntés kérdése, hogy takarót vagy hálózsákot használ az ember. Én a hálózsákra esküszöm, első perctől abban alszik a fiam és áldom magam érte, mert ő vándorol a kiságyban alvás közben, rohangálhatnék egész éjszaka takargatni, ha takarója lenne, így pedig nyugodtan alszunk mindannyian. 21 hónapos most, amíg tűri (szerencsére szereti), én abban fogom altatni.
2014. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem minden baba szereti a hálózsákot, de persze, lehet altatni abban is, viszont nyárra nehéz olyat találni, ami nem túl meleg, de nem is fázik meg benne a baba.

Mi is megvettük a "babapaplant", de az egyszerűen olyan "merev", hogy egyet fordul a fiam, és már le is csúszott róla. Nekünk plédünk van, 3 különböző vastagságú, eddig egész jól bevált mind. :)

2014. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszi lanyok!)))nagy segitseg ez a gyakori kerdesek!)))meg nincs tapasztalatom abszolut,ezert meg annyi mindent nem tudok...
2014. márc. 20. 15:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pelust csak akkor raktam alá hogy ott voltam mellette,mert volt egy ismerősöm akinek a babája a nyaka köré tekerte a textilpelust,és megfullasztotta magát szegénykém :-( Ezért én sose tettem alá ha leraktam aludni egyedül a kiságyba.
2014. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
megfullasztotta magat?
2014. márc. 20. 16:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi vettunk szettet.racsvedo takaro parna.parna renyleg nem kell sokaig.de mi meg(1honapos lesz)a takarot sem hasznaltuk.sokkal jobban bejott a pihe puha kis pled.a korhazban is azt hasznaltuk es azota itthon is.jol be is lehet oket csomagolni benne.:-)
2014. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!