Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Akinek Angel Care légzésfigyel...

Akinek Angel Care légzésfigyelője van, válaszolna?

Figyelt kérdés

Angel Care-t vettünk, 6 mm-es kókuszmatraccal, és több helyen olvasom hogy az érzékelő pad alá fa lapot helyeznek,hogy egyenes felületen legyen. másnak is van így, vagy nem szükséges? A kiságy alja rácsos.

Köszönöm a választ



2014. aug. 7. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen igy volt nekünk is . Mi egy parketta lapot tettünk oda. Tökéletesen bevált :)
2014. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a kiságy alján van a rácsos részen, nem tettünk semmilyen falapot sehova.
2014. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is a rácson van és rajta a matrac.
2014. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én rákérdeztem, hogy miért kell, mert ezt én is hallottam. A lényeg, hogy a 4csücske a lapokban alá legyen támasztva. Itthon az ágy alja "lapos" rudakból áll, nincs rajta más, viszont a nagyszülőknél kellett bele vágatni egy lapot, mert ott "hengeres" rudak vannak. Nem érzékelt rendesen...
2014. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is a rácson van simán, rajta szivacsmatrac.

Sose volt téves riasztás, de megszólalt mindig ha pl. kivettem a gyereket de nem kapcsoltam le előtte.

2014. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnak "lapos rácsos" ágya volt, nem raktunk alá semmit.

A lányomnak egybe lapos alja van, ott eleve nem is kell.

Nagyinál hagyományos rács van a matrac alatt, de az alá sem szoktunk rakni semmit, és tökéletesen működik.

2014. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ahaa, így már világos, akkor szerintem nekünk se lesz. Amúgy ki lehet valahogy próbálni hogy működik-e baba nélkül?
2014. aug. 7. 14:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kapcsold be baba nélkül.
2014. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy papír dobozt vágtunk szét, és arra tettük, hogy vízszintes felületen legyen, így nem volt túl vastag.

Amúgy nekünk is rácsos volt a kiságy alja, de csak az érzékelő lapok alá tettünk papírt, mert a kókuszmatracnak meg szellőznie kell.

2014. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Nem kell semmi az alsó rács és az érzékelőlapok közé.

Hogy működik-e, úgy tudod kipróbálni, hogy bekapcsolod, aztán egy picit kézzel nyomogatod a matracot. Ha zölden villog és nem riaszt be, akkor jó. Ha abbahagyod, és 10 másodpercen belül besípol, az jó. Ha nem sípol be, mert mondjuk az utca nagyon zajos, és ezeket a rezgéseket is érzékeli a lap, akkor az érzékenységét alacsonyabb fokozatra kell állítani. Ha majd fordított helyzet lesz, tehát akkor is beriaszt, mikor a baba a kiságyban van, az érzékelőlap felett, és láthatóan semmi baja, akkor viszont feljebb kell állítani az érzékenységet.

2014. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!