Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Melyik légzésfigyelő a jobb...

Melyik légzésfigyelő a jobb az Angel Care vagy a Baby controll?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A Respisens
2014. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Angel Care-t ajánlották nekem mindenhol, mi azt vettünk, de még nem próbáltuk :)

36hkm

2014. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 lapos angel care van. Soha nem riasztott tévesen, és ha kivesszük a fiúnkat a kiságyból, és nem kapcsoljuk le, mindig beriaszt. Mivel két lapos, így lemászni sem nagyon tud róla, pedig már az elejétől kezdve nagy vándor a kiságyban.
2014. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két lapos Baby controll van nekünk,használtan vettük,semmi baj vele.Ha nagyon érzékenyre van állítva,akkor tökéletes kókuszmatrac alá is(is is azzal használjuk)
2014. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Michail Mendoza ***** válasza:
22%
Egyikőjük sem válaszolt a feltett kérdésre.Olyan szülő válaszoljon aki mindkettőt megvette és összehasonlitotta a kettőt.Vagy a kérdező fogalmazza át a kérdést.Különben az gyártó szempontjából az a jobb amiből a legtöbbet vették.Én arra lennék kiváncsi,hogy van-e szülő,aki hasznát látta a készüléknek?Aki megbizonyosodott arról,hogy megmentette az életét a készülék a gyermekének?
2014. máj. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Jó anyám :) 15 évvel ezelőtt egy légzésfigyelőnek köszönhetően maradt meg a húgom...
2014. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dreigang ***** válasza:
3-as: +1
2014. máj. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg Angel Care-t akartunk venni, mert az jobban van promózva, csak jókat olvastam róla. Aztán a bababoltban nem volt éppen készleten, de ajánlották helyette a Baby-control-t. Megvettük. Már amikor hozták meglepett, hogy mekkora a doboza. Kb. kétszer akkora az érzékelője, mint az AC-nek. Eddig kétszer beriasztott. Az egyiknél, amikorra beértem, már ugyanúgy lélegzett a törpe, a másodiknál, amikor már folyamatosan csipogott, gyorsan kikaptam a kiságyból, így nem tudom, hogy téves volt e, mert felébredt rá, hogy kivettem.


Én csak az érzékelő mérete miatt ajánlanám inkább a BC-t.

2014. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Michail Mendoza, te tökkelütött idióta...


A mai árak mellett nyilván nincs olyan szülő, aki mindkettőt megvette, te önjelölt megmondóember...


A kérdező arra kíváncsi, akinek valamelyik van, az milyen véleménnyel van arról.


Nekünk AC 300-as volt, rengeteget riasztott tévesen (fülemmel hallottam, hogy szuszogott a gyermek és mégis riasztani kezdett), de bizony volt, hogy riasztásra ébredtünk és a gyermek a karjainkban ébredt némi unszolásra... Jó, nyilván csak mélyen aludt, de ki tudja... Kérdésre a válasz: BC-nak nagyobb a felülete, és állítólag ritkább a téves riasztás.

2014. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!