Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Angel Care légzésfigyelő? Egy...

Angel Care légzésfigyelő? Egy vagy két érzékelőtáblás?

Figyelt kérdés
melyik a jobb?nem merül le hamar az elem?
2014. jan. 10. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp két érzékelőtáblásat vegyél. Ha vándorol a baba (az én fiam pl. már egy-két hetesen is simán elvándorolt az ágyban, ahogy ficereg), az egy érzékelőtáblás riaszthat tévesen. Nekem kettő táblás van, és nagyon jó. 3 hónapja használjuk, nem merült le benne még az elem. Tévesen nem riasztott, viszont ha úgy vesszük ki a babát, hogy elfelejtjük kikapcsolni, mindig jelez.
2014. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszadó!


Milyen érzékenységűre van állítva a légzésfigyelőtök?

Márciusban születik a kislányom, megvan már a 2 lapos figyelő, csak szeretném elkerülni a téves riasztásokat, és úgy tudom az érzékenységtől is függ.

2014. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4-esre állítottuk. De függ a matractól. Nekünk kókuszmatrac van.
2014. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két táblás mindenképp! :) Az én lányom is nagy vándorló volt, simán lemászott volna róla. Mi hálózatról üzemeltettük, csak azért volt benne elem, ha áramszünet lenne is működjön.
2014. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk AC 301 modell van, 2 érzékelőtáblás. Van mindkét egységhez adapter, úgyhogy mi is hálózatról üzemeltetjük. A szülői egységhez adnak tölthető elemet (akkut), tehát fel kell tölteni és elemmel üzemel.

Nagyon szerettem, vagyis a bébiőr részét még most is használjuk. Érzékenységét a gyári 3-as beállításon használtuk, nem riasztott tévesen soha.

2014. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.ma megyünk megvenni.még egy kerdes:-)bébiőrös legyen vagy sima?a mellettunk levo sziba lesz a kicsié,kizart h ne halljam meg ha sir.a psrom viszont bebioroset szeretne...
2014. jan. 11. 08:13
 7/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok, nekünk bébiőrös van, és nem bántam meg, egyáltalán. Pedig mi egy szobában alszunk a gyerkőccel, de napközben nagy hasznát vettem, mert már az is hallatszik, hogyha csak forgolódik, akkor csak sistergés hallatszik, úgyhogy én már akkor indultam hozzá, hogy ne kelljen belelovalnia magát a sírásba. Mert azért alapzaj napközben van, főleg ha csinál az ember valamit, pl főz, mosogat, stb. És hát eleinte a nap nagy részét átalussza, úgyhogy hiába alszol vele egy szobában, nap közben nem állsz mellette. Mikor a férjemnek túlórázni kellett, akkor pl zuhanyzáshoz vittem magammal, mert aközben azért szerintem eléggé kell már sírnia, hogy meghallja az ember. És olyan is volt egyébként, hogy hallottam, hogy büfizik és krákog, akkor rohantam be hozzá, mert félrenyelt. Szóval szerintem nagyon praktikus, függetlenül a lakásmérettől. Ráadásul 1 éves kor után, amikor kikerült alóla a légzésfigyelő és már csak bébiőrként funkcionál, akkor is volt olyan, hogy mi még este tv-t néztünk a másik szobában és a bébiőrön keresztül hallottam, hogy hány. Akkoris rohanás persze, nehogy félrenyelje... Szóval szerintem nagyon jó kis kütyü. Nekünk a 301. van. Árban sem több, mint egy bébiőr és egy légzésfigyelő külön megvéve, sőt, és én úgy voltam vele, hogy így legalább egy kacattal kevesebb :)

És a hatótávolsága is tök jó.Társasházban lakunk, a szomszéd lakásban laknak a barátaink, szintén pici babával. Nekik csak légzésfigyelőjük van, úgyhogy van olyan, hogy altatás után este átjönnek hozzánk, akkor kölcsönadjuk nekik és tökéletesen működik. Sőt, aug. 20-én a tetőről néztük a tüzijátékot, az ő kisfiuk már aludt és akkor is tökéletes volt (legfölső, 5. szinten lakunk)

De szemetet is vittem már le vele. Be lehet állítani, hogy jelezze, ha kilépett a hatókörből, szóval ebben nincsen tévedés.

Szóval azért szerintem jól kihasználható, sokért nem adnám a miénket, imádom :)

2014. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, 4. vagyok, és egyetértek az 5-el. A bébiőr nekünk is hasznos. Nálunk is közel a szoba, de pl. zuhanyozni én is vittem magammal, és a nagyiék nagy kertes házban laknak, ott pl. az udvarra vittem ki magammal. Téynleg jó a hatótávolsága, és megbízható, én is ajánlom.
2014. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végul a sima ket tablas bebior nelkulit vettuk.dupla annyiba kerult a bebioros,ugy gondoltam nem er annyit.aztan majd meglajuk megbanom e...koszonom a valaszokat hasznosak voltak.:-)
2014. jan. 12. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!