Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Scamp márkájú világoskék...

Scamp márkájú világoskék színú 75X100 cm-es polár takarót hol vehetek?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon szerette a kérdésben leírt takaróját, de sajnos elvesztettük. Már kerestem az interneten mindenhol, de sajnos sehol nem találok ilyet. Van valakinek ötlete, hogy honnan szerezhetnék egy ugyanilyet? Esetleg tudtok ajánlani egy olyan boltot, ahol raktáron található? Mert sajnos a scamp honlapján sincs jelenleg csak barna színben.

2014. aug. 14. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
vatera, teszvesz, jófogás, olx, ezeket nézd végig, aztán ha nagyon nem akkor írj a scampnek, hogy kéne nektek olyan, hátha beszerzik, megcsinálják. Végülis jön az ősz és akkor jön a szezonja már a takaróknak. Vagy nézz más márkát, a tescoba is szokott lenni én ott vettem világoskék polárt és nagyon jó anyag, nem szöszölődik, nem bolyhosodott szét egyáltalán.
2014. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, megnéztem mindet, de sajnos nincs sehol. Pár napja írtam a scamp-nek is, még nem válaszoltak. Voltam ma tescoban, de sajnos nem volt ott sem, azért majd még nézelődöm.
2014. aug. 14. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van igaz 75*125cm

2014. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már nézte ezt is, de sajnos polárból, ami nekünk kellene, nincs most kék, csak barna színben.
2014. aug. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!