Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 2 évesem mellé hamarosan...

2 évesem mellé hamarosan ikrek érkeznek. Külön szobában legyenek a kicsik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én külön raknám ha megoldható! Nagynak kell az éjszakai alvás nyugalomban, míg a kicsik biztos kelni fognak.
2014. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha megtudjátok oldani, én különtenném őket. Mármint a nagyot a két kicsitől.

Azért egy kétévesnek az éjszakai kelés elég megterhelő, gondolj bele, te mennyire elfáradsz.

2014. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 szobánk van. Szerintem is külön kellene tenni őket,de akkor nem marad vendégszoba..
2014. szept. 1. 20:56
 4/9 annamari69 ***** válasza:
Az fontos? (A vendégszoba.)
2014. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is külön tesszük a kicsiket a nagytól (5 éves). A mi hálónkba kerülnek, apa eleinte átköltözik a nagylányunkhoz, hogy ő tudjon pihenni. Amint elérik azt a kort, hogy átalusszák az éjszakát, de legalábbis már nem esznek éjjel, csak fel-felriadnak, átköltöznek a nagy tesóhoz, és újra miénk a háló.

2014. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te mikorra várod őket? :)
2014. szept. 5. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálnám. Amíg nem alusszák át az éjszakát, aludjon csak a nagytesó egyedül, aztán mehetnek a közös szobába. Gondolom, amíg éjszaka etetsz, nemigen lesz szállóvendégetek, így a vendégszoba kisebb probléma.
2014. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az 5. válaszoló vagyok. Én január 8-ra vagyok kiírva, de szerintem decemberben meglesznek. A lányom is 38. hétre született. Szeretném a 35. hétig kihúzni. Ha tovább maradnak, akkor minden nap ajándék :) Tegnap derült ki, két kislányt várunk, kétpetéjűek (ez utóbbit tudtuk).

Te, mikorra vagy kiírva? Hová valósi vagy? Én Székesfehérvár.

Üdv: Beus

2014. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hááát,fogalmunk nincs,hogy lenne a legjobb.. :(

Pedig sokat gondolkodunk rajta!


Gratulálok a két kislányhoz! Akkor nálatok elég nagy nőuralom lesz! :)

Én még az elején vagyok. Reggel megyek dokihoz..

2014. szept. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!