Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal ikreket szeretnénk,...

Párommal ikreket szeretnénk, van valami módszer hogy nagyobb legyen az esélye, hogy valóban ikreket szülök majd?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, az egyetemet most fejeztem be. 8 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel. Karácsonykor lesz az esküvőnk, és 2 éven belül szülni szeretnék. 18 éves koromtól minden álmom hogy ikreim lesznek. Hallottam olyat, hogy aki sok sót eszik annak fiú lesz, aki sok cukrot annak lány. Van ennek valami igazságtartalma?

2014. aug. 28. 15:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre jártál, így buta nem lehetsz:)Ezek a praktikák butaságok. Lombikkal nagy az esély, spontán elég kicsi.
2014. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Meg egy bolcsesz aki feleslegesen jart egyetemre.
2014. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az égvilágon semmi. Még abban lehet valami kis igazság, hogy a peteérés környékén hogy időzítik az együttlétet (minél közelebb van a peteérés napjához a fogamzás, annál nagyobb az esély a fiúra). Az ikerekre szerintem semmi praktika. De van valahol itt magyarországon egy falu, ahol rengeteg iker születik, költözzetek oda egy időre, ki tudja, bejöhet ;) :D
2014. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Utolsó. Jogi egyetemre jártam, és bíróként dolgozom. (Ítélő bíró). Az oldal azért van hogy kérdezzek. Te biztos nagyon okos vagy, elvégre ha valaki kérdez, az rögtön bölcsész. Gratulálok.
2014. aug. 28. 15:23
 5/29 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek szól. Bocsi.
2014. aug. 28. 15:23
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Van a családotokban ikerpár? Akkor van esély arra, hogy spontán összejöjjön.

Anélkül viszont a lombik az aminél nagyobb az esély arra, hogy ikrek lesznek (de még akkor sem tuti)

2014. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Bocsi az offért, de 25 éves vagy, és már bíró? vagy én értek félre valamit?
2014. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
18 évesen ballagtam gimiből. Utána pedig elvégeztem az egyetemet.
2014. aug. 28. 15:25
 9/29 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Egyetemre jártál, így buta nem lehetsz:)"


Dehogynem. Kérdező! Konkrétan az esélyeket peteérést serkentő hormontartalmú gyógyszerekkel lehet hatékonyan növelni, de ezt kívánságműsor gyanánt nem adják. Ha volt a családodban felmenőágon halmozódás a spontán ikerterhességek tekintetében, akkor lényegesen nagyobb az esélyed rá.

Aki sok cukrot eszik az kövér lesz és jó eséllyel cukorbeteg, de egyik állapot sem eredményez nagyobb százalékban leány gyermeket.

2014. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
De most a munkámról vagy a gyerekvállalásról szeretnél beszélni?
2014. aug. 28. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!