Stokke Tripp Trapp szék Újszülött szettjéhez hol tudnék venni játéktartó kart? Amikor még mi vettük az újszülött ülőke részt, akkor még nem járt hozzá.

Figyelt kérdés

Brendonban, Mamas&Papas-ban néztem. Tudom, nem nagy szám, de következő babának szeretnék már ilyet, mert az újszülött szett nagyon bevált pihenőszékként is. Sajnos külön sehol sem találtam még, csak az újszülött szett vagy pihenőszék tartozékaként... Használtan sem találtam. (Egyébként ez a játéktartó ugyanaz, amit a Stokke pihenőszékekhez adnak?) Valakinek van ötlete honnan szerezhetném be mégis?

[link]



2014. okt. 3. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az unicobútort. Külön én sem láttam még ilyet, de hátha ők tudnának segíteni, eléggé képben vannak stokkéban, és nagyon rendesek, pl. volt előre szóltak, hogy következő hónapban akció lesz a babakocsikra, és ha nem sürgős vegyük akkor.
2014. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet, utánajárok! :)
2014. okt. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!