Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nálatok milyen színű a babaszoba?

Nálatok milyen színű a babaszoba?

Figyelt kérdés

Nálunk a mennyezet égszínkék, a fal pedig napsárga. Mivel még nem tudom a nemét, így valami uniszex színt próbáltam választani. :)

Érdekel, hogy másoknál milyen színek dominálnak. :)



2014. okt. 17. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Napsárga a szoba és a falra kézzel Vukk szereplőket festettem. 4 hónapos a leányzó :D
2014. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk is sárga a fal, nem napsárga, inkább olyan madártej szerű. a mennyezetet fehéren hagytuk, a bútorok barna-fehér bútorcsalád.
2014. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és lány :)
2014. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiu, de lanynak is tokeletes lenne. Fagyizold, menta szeru es szines matrica van a falon, fa minta levelekkel, allatkakkal, imadom:-)
2014. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mi most a hétvégén tervezünk feltenni még sárga alapon kék csillagos bordűrt, és a mennyezetre foszforeszkáló csillagokat. :)

Illetve lesznek majd színes matricák, és ha találunk valakit, aki szépen tud festeni, akkor kézzel festett mesefigurák is a falon. Jobb ha nem mi csináljuk a férjemmel, mert sajnos semmi kézügyességünk sincs. :)

2014. okt. 17. 15:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ha van kedvetek, szívesen venném, ha tennétek fel képeket is. :)
2014. okt. 17. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Mi amikor alakítottuk a babaszobát még nem tudtuk a nemét,így almazöld színt kapott az egész.Aztán,amikor kiderült,hogy kislány,akkor kicsit csajosabbá tettük.

Tetőtéri szoba,így volt mit feldobni rajta. :)


[link]



[link]

2014. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pasztel mentazöld a gyerekszoba. Akkor festeetük ki, amikor még csak tervben volt a babaprojekt, így unisex színt választottunk. Amikor kiderült, hogy kislányunk lesz, akkor a kiegészítőkkel tettem csajossá.

[link]

2014. okt. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többféle volt: kék,Mcimackós bordűrrel,rózsaszín hercegnős bordűrrel, majd sárga.( 3 gyermek)
2014. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!