Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti milyen babaszobát rendeznét...

Ti milyen babaszobát rendeznétek 1 újszülöttnek?

Figyelt kérdés
4 hónap és születnek az iker öcséim . Anyu megkért hogy segitsek kitalálni a babaszobát. Szoval eddig ezekre gondoltam:kék fal az alján focis tapéta,2db fehér baba ágy kékes rácsvédővel,fehéres kékes baldachinal, vajszinü pelenkázó szekrény és sima szekrény. Kék szőnyeg , 1 db vajszínü fotel .Ha ti valamit máshogy gondoltok, vagy van valami jobb ötletetek irjátok meg lécci😃

2014. szept. 21. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak autók vannak a falra festve. A szőnyeg narancs színű, a fal kék.

A többi adott volt, mert kaptuk.

Ha nektek tettszik úgy, akkor jó lesz.

De a sok fehérrel, meg vajszínnel vigyázni kell, mert hamar meglátszik rajta minden maszat.

2014. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk fehér-fagyizöld-barna a babaszoba, de rengeteg ötlet van a neten, v magazinokban, én nagyon élveztem berendezni:-). Szerintem a meleg barna-kék kombináció is nagyon szép, esetleg matróz mintás kiegészítőkkel. Szerintem legyen valami egyszerűbb, esetleg két színű fal, de ha magyon mintás a.tapéta akkor össze tudja.nyomni a teret. Nálunk erdős falmatrica van, a neten millió féle van, szerintem szép, és gyorsan változtathato ha nőnek, vagy unjátok, míg a tapéta az ha felkerül sokáig marad.. a feheér-vajszínt nézd meg egymás mellett.mielőtt megveszed, azok nagyon el tudnak ütni egymástól. Jó válogatást és sok boldogságot a babákhoz!
2014. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés köszi!:-D
2014. szept. 21. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!