Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Érdemes megvenni az átmosható...

Érdemes megvenni az átmosható kókusz matracot?

Figyelt kérdés

A nem átmoshatóval mik a tapasztalatok? Ti átmossátok? Nem lesz penészes; vagy bármi? Mennyi idő alatt szárad ki, és hogyan szárítjátok?

Akinek van átmoshatója; azzal mi a tapasztalat?

Simát 10.000Ft-ért; átmoshatót 18.000Ft-ért láttam. Nem venném meg feltétlenül ha a simát is át lehet mosni!!!!!!!!!!!!! Bár tény hogy át van itatva kaucsukkal vagy mit is mondtak, és ha összenyomom; sokkal puhább...... Köszi!



2014. okt. 30. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi 10 ezerért vettük, gondolom akkor sima... én nem mostam át magát a matracot, csak azt a vastag huzatot ami rajta van. 9 hónapos a kislányom a matracnak semmi baja, nem büdös, nem foltos pedig van h kiborítja a vizet, tápszert. Sztem az a vastag huzat felfogja. Én nagyon meg vagyok elégedve vele.
2014. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, az a sima :-) Én mosható pelusozni szeretnék; és tudom hogy abból bizony néha kifolyik a pisi amikor épp úgy nyúlik a baba hogy nem fogja olyan "szorosan"; vagy amíg én vagyok rutintalan. Szóval csak ezért gondoltam rá :-).

Köszönöm a válaszod!

2014. okt. 31. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!