Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Érdemes 15 hónapos gyerkőcnek...

Érdemes 15 hónapos gyerkőcnek még új etetőszéket venni?

Figyelt kérdés
Van egy hiper-szuper multifunkciós etetőszékünk, ami hatalmas helyet foglal, és szeretném átrendezni egy kicsit a lakást, kapna kisasztalt kisszékkel, ahol tudnánk firkálgatni, gyurmázni. Esetleg tudna már ott is enni. Jó lenne felszámolni a nagy etetőszéket, mert elég kicsi a lakás, igazából meg is bántam, hogy megvettem. Egy kicsire összecsukhatós sokkal praktikusabb lenne. Viszont mivel már rácsos kiságya sincs, az egyetlen hely, ahová berakhatom, mondjuk amíg felmosok, hogy ne mászkáljon, az az etetőszék. Szóval még érdemes venni egy összecsukható széket, meddig használják???

2013. jún. 19. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb 2 éves koráig használta az etetőszéket, de az is kisasztal+székes volt, tehát nem sima etetőszék. Szerintem vegyél nyugodtan kisasztalt székkel, nem érdemes már még egy etetőszéket venned. A kisasztal meg még jónéhány évig jó lesz, és az etetési célnak is megfelel már.
2013. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg vegyél olyan etetőszéket, amit utána székké és asztallá lehet alakítani. Most még bele tudnád ültetni, bekötni, később marad a kisasztalnak.
2013. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiam elmúlt 2,5 éves és még mindig használja az etetőszéket.

Oké, hogy veszel kis asztalt, meg kisszéket,de akkor a gyerkőc ezentúl egyedül eszik majd? Ti meg a nagy asztalnál? Szerintem nagyon fontos, hogy a gyerek közösen egyen a családdal. Vegyél akkor olyat, amit a normál székre lehet rakni. Vagy azt a fajta etetőszéket, amit később asztallá és székké lehet alakítani. Bár szerintem az egy monstrum és még csak nem is esztétikus.

2013. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nem tetszik nekem sem az asztallá és székké alakíthatós verzió, pedig nagyon praktikus, de hát sajna sem a lakásba nem illik sem nem tetszik.

Azért is kellene még, mert sehová máshová nem tudom "elzárni" ha mondjuk fel kell mosnom, mert nincs járóka, kiságy már.

Egyébként a családi költségvetésen már keresztülvittem a dolgot, csak olyan bosszantó, hogy sok mindenből a drágábbat, több funkcióval rendelkezőt vettük, és sorra cseréljük le őket az egyszerű olcsó változatra :)

2013. jún. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!