Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Pici babát betennétek egy...

Pici babát betennétek egy majdnem 4 éves mellé, ha nem olyan jó alvó?

Figyelt kérdés
Jövő hétre vagyok kiírva, úgy gondoltam, kezdetben mellettem lenne a baba kiságya az éjszakai etetések miatt. De a nagyobb annyira várja a kistestvért, mondogatja, hogy legyen ő is az ő szobájában. Elbizonytalanodtam, mert nekem kényelmesebb lenne közvetlenül mellettem, a nagyobb sem a legjobb alvó, félek felébred majd a picire, viszont szeretném, ha a nagyobb nem érezné kirekesztve magát. Remélem, érthető, mit akarok.

2014. dec. 17. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert a nagy úgy akarja nem raknám be.

Viszont nálunk pont így volt, 4 éves nem jó alvó lányom mellett volt a kicsi, viszont csak egy ajtó volt köztünk, ami mindig nyitva volt. Nem ébredt fel a nagy gyakrabban, ha felébredt, akkor valószínüleg különben is ébredt volna, és mivel olyankor átjött előtte is a mi ágyunkba, így nem vettem észre a változást.

2014. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érthető :)

Esetleg próbáld vele megbeszélni, hogy az ő szobájában pelenkázod, játszotok közösen és csak este viszed magadhoz. Hétvégén gondolom otthon van a 4 évesed, akkor a délutáni alvásra rakhatnátok össze őket. Karácsonyi babád lesz, sok időt tudok együtt tölteni.

2014. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!