Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Diótörő balettre elvinnétek...

Diótörő balettre elvinnétek majdnem 4 éves kislányt?

Figyelt kérdés
Bábszínházban, koncerten, moziban, cirkuszban voltunk már. Mindegyiket végigülte, élvezte is. De nem tudom, egy balett mennyire kötné le. A történetet ismeri egyébként.
2014. dec. 9. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom vidd el, de előtte mindenképp mondd el neki a történetet. Sajnos volt részem abban, hogy a mögöttem ülő 4-5 éves kislány a diótörő baletten végig kérdezgetett hangosan, hogy mi ez, mi az, és az anyuka szintén hangosan válaszolt. Tudom, hogy érdeklődnek és még kicsik, de nekem nagyon zavaró volt és elrontotta azt az estét, mert nem tudtam élvezni a balettet.

Szóval szerintem ha tényleg végig tudja ülni viszonylag csendben (nem azt mondom, hogy egyáltalán ne beszéljen, csak ne állandóan és ne ordítva) akkor vidd el nyugodtan.

2014. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 4,5 éves kisfiam is nagyon várja már, persze, hogy vidd el, élvezni fogja.

Otthon esetleg tudtok előre beszélgetni róla, mi szoktuk a klasszikus zenéket is hallgatni stb.

Sokat számít a készülődés is :)

Érezzétek jól magatokat.

2014. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly, ötévesen el akartam vinni, de meggondoltam magam. Még az idén is úgy döntöttem, korai neki a balett. Jövőre fogom elvinni.
2014. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!