Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Fiaimnak emeletes ágya van, a...

Fiaimnak emeletes ágya van, a pici 1 éves ma gindolt egyet felmászott, ez várható volt de még reméltem később. Van vmi felmászás gátló amit a létrára tudnánk szerelni?

Figyelt kérdés
Ha van mi a neve?? ti, hogy oldottátok meg?
2014. dec. 26. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem tudom létezik-e ilyen. De simán tudtok egy ilyet ti is barkácsolni. Funérlap, pleci, akár kartonból is.

Egyébként én ilyet a boltokban láttam a létrás kisányakon, hogy a gyerekek ne mászkáljanak fel rá. Esetleg meg lehet kérdezni, hogy megvehetnéd-e azt.

Egyébként legrosszabb esetben tegyél elé egy széket.

2014. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azt írnám, hogy akassz rá valamit konzolosan, hogy ne tudja levenni, de a mászásban akadályozza. Kötözd rá gumipőkkal a takarót, nagypárnát, széket, vagy amit gondolsz, hogy lefogja úgy a lépcsőfokokat, hogy onnan ne legyen tovább, ne tudja se megkerülni, se átnyúlni rajta.

Nekünk a galérialépcső ilyen torlasz, nagy, levehetetlen megpakolt kartondoboz állja el az utat. Még nem tudodtt rajta áttörni és nem lát át rajta, így egyelőre nem is erősködik, hogy arra neki tovább útja lenne.

2014. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a tiétek milyen, a mienknek kiszedtük az alsó lépcsőfokát, így nem tudott jó ideig a kicsi felmászni.

A nagy meg simán tudott így is közlekedni....

2014. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi !! A karton papiros megoldas bejott :)
2014. dec. 28. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!