Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírós babák anyukáihoz! Mikor...

Sírós babák anyukáihoz! Mikor várható enyhülés? Ha nem kötöm le a figyelmét, máris sír.

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposom van....még nyoma sincs "enyhülésnek"
2014. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még 1 évesen is ilyen a lányom...
2014. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok TSMT torna után 1 évesen lett picit jobb a helyzet, most 2 és fél éves, még mindig jóval érzékenyebb és hisztisebb az átlagnál. De ő brutál többemberes gyerek születése óta. A dackorszak elviselhetetlen volt 20-26 hónapos koráig. Még tömegközlekedni sem tudtam vele, mert állandóan üvöltött ott is és sehogy nem lehett megnyugtatni és állandóan beszóltak. Rettenetes volt...

Akinek nincs ilyen gyermeke, az nem tudja mit jelent ez!

Akinek könnyebb gyermeke van az adjon hálát érte és imádkozzon, hogy soha ne kelljen megtudnia milyen egy többemberes baba-tipegő-kisgyermek-kamasz!

2014. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Extra erzekeny lanyunk van, mar 2 eves de a degyelmezes kimerul abban,hogy csunyan nezel ra. Eleg boven a sirashoz,mar csak napi 6-7 nagyobb siras van pl ha nem tud valamit egyedul megcsinalni vagy ilyesmi. Neked konnyebb ha elfogadod...
2014. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a bébi? Nekem mind a két gyerekemnél volt olyan időszak, kb. másfél hónap, amikor már nézelődtek, érdeklődtek, de helyet változtatni még nem tudtak. Egész nap üvöltöttek, csak kézben nem. Amikor elkezdtek kúszni, mászni, ez megoldódott. A három hónapos hasfájás is érintett minket, a nagyobbnál kb. 3,5 hónapig, a kicsinél kb. 2,5 hónapig tartott, addig is volt sírás-rívás rendesen.
2014. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a második kislányom ilyen típus, az első naptól kezdve, most lesz 2,5 éves. Hát tudod voltak napok mikor már a kimerültségtől vele sírtam... Nagyon túlpörgeti magát mindenen, most már könnyebb, de nyári nagyon kemény volt. Három hónapja bölcsis, még soha nem hagytam ott úgy, hogy ne sírt volna.... Van egy lassan 5 éves nővére, és februárba érkezik a kistesó, fiú. Hát előre félek, hogy fogadja majd, mi lesz...
2014. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!