Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van olyan, aki utazóágyat...

Van olyan, aki utazóágyat használt kiságynak? Ez megszokott vagy csak az én elvetemült ötletem?

Figyelt kérdés

Ha veszek bele egy jó matracot miért rosszabb egy fa rácsos kiságynál? Azért gondoltam erre, mert a hálónk és a gyerekszoba a lakás 2 különböző pontján van, így eleinte a mi szobánkba tenném az ágyat, de jó lenne, ha könnyen át tudnám vinni a nappaliba, vagy az ő szobájába, attól függően, hogy hol vagyunk. Szerintem ez teljesen praktikus, és nekem jobban is tetszenek, mint a rácsos kiságyak, valahogy azzal olyan rossz emlékeim vannak...

Van még olyan, aki ilyet használ kiságynak?


Ilyenre gondolok pl: [link]


2014. dec. 29. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Van utazóágyunk, ismerjük tehát. Nem megfelelő az alátámasztása, még jó matraccal sem. Nagyon más a stabil, fa, rácsos ágya, mint egy ilyen ágy, merevítővel és huzattal az alján. Én nem altatnám ebben rendszeresen.
2014. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne szúrjatok le, ha hülyeséget kérdezek, még csak most tájékozódom, tervezgetek :)
2014. dec. 29. 15:57
 3/10 A kérdező kommentje:
De akkor ti hogy oldjátok meg? Pl éjjelre eleinte szeretném ha ami szobánkban lenne, de mondjuk napközben aludhat a saját szobájában, hogy kezdje megszokni, napközben, mjkor ébren van meg lehetnénk a nappaliban, ami egyben van a konyhával, így tudom végezni a dolgom és még közben rá is figyelek. Minden szobába vegyek egy kiságyat?
2014. dec. 29. 16:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Ó, én is folyamatosan kerestem a más megoldásokat :) :) Esetleg, ha nem tetszik a teljesen rácsos ágy, ilyesmit néztél már?


[link]


Vagy ha nem mellettetek alszik majd:

[link]

[link]


Bár rácsos ágyakból is vannak nagyon szépek, nem csak börtön külsejűek:)


[link]


[link]

2014. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk egy babaöböl van az ágyunk mellett, abban aludt sokáig, amíg picike volt és 2-3x is keltem hozzá éjjel, egymás mellett aludtunk. És volt egy igazi, nagy, fenyő rácsos ágya a saját szobájában. Odaköltözött, mikor úgy ítéltük meg, hogy elég nagy hozzá. Most ott alszik, egyedül, és imádja. :) Ha jön a kistesó, akkor újra kihasználjuk a babaöbölt :) Végül, ha nem lesz több baba, akkor a babaöböl talpa átállítható gurulósról billenősre és lesz belőle egy hintapadjuk a gyerekszobába, mert olyat választottunk, aminek ilyen cserélhető talpa van :)
2014. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekunk 2 szintes hazunk van es eleinte a mi szobankban volt a racsos agya majd atvittuk az ovebe lent a nappaliban pedig egy utazoagyat vettunk mert igy napkozben tudtam csinalni a dolgomat mig o aludt
2014. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Nekünk utazóágy volt használva állandó ágynak. Kókuszmatrac volt bele rakva és teljesen tökéletesen funkcionált, majdnem két éves koráig ebben aludt. Másoknál is láttam már, hogy inkább utazóágyat használtak, szerintem nincs ezzel semmi gond.
2014. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
használhatsz, de akkor tényleg jó matracot vegyél bele.
2014. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk a nagyobbik lányunk alszik átmenetileg az utazóágyban, mi egy vékonyabb osb lapot vágattunk az aljába a matrac alá, mert e nélkül nem volt elég alátámasztás a matrac, belesüppedt. Nekünk egyébként egy járóka van a nappaliban, ebbe teszem bele hol a picit, ha a nagyobbal foglalkozom, hol a nagyot, ha a picit szoptatom. Az utazóágyról hallottam már azt is, hogy nem javasolják nappali hosszabb tartózkodásra pici gyereknek, mert nem tesz jót a szemének, ha a hálón át nézelődik. Érdekesen hangzott. :)
2014. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dreigang ***** válasza:

Nálunk a nagyszülőknél működött fixen az utazóágy, merev fa pótlappal, azon több réteg pokróccal az alján.

Csecsemőnek túl alacsonyan van a fekvőfelülete, vastag matrac nélkül pláne. A fehér hálója optikailag valóban elég fura lehet egy kicsi szemének hosszú távon, ráadásul egy nagyobbacska ki is szakíthatja (használtan vettük, és varrások tarkítják).

2015. jan. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!