Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Használt fa gyerekbútor...

Használt fa gyerekbútor tisztítás mivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet, hogy veszünk egy használt fa etetőszéket, de nem tudom mivel kéne tiszítani első használat előtt.

Mégicsak használt, lehet állt is valahol, hiszen már nem használják, szóval ti mikor használtat vettetek akár kiságyat szóval ami fából van mivel tisztítottátok? Nagyon agresszív vegyszert nem használnék, mert azért mégicsak gyerekholni és kajával kapcsolatos.


2013. szept. 11. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy fa járókát vettem használtan.

Enyhén domestos-os vízbe mártott kicsavart ronggyal töröltem át, majd tiszta vízzel.

2013. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Domestos-általános tisztító kényes felületekre(fa,laminált lap stb.)Ez fertőtleníti,majd utána alaposan öblíteni.Én nálam ez vált be.
2013. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért idegenkedem a domestosotól, mert nem akarom, hogy beszívja a fa, mert ugyan lakkozott, de itt-ott azért kopás lehet rajta. Vagy én bonyolítom túl? :)

De én sem nagyon tudnék mást kitalálni max kicsit ecetes vízzel, az természetesebb, de azért a domestos mégis fertőtlenít tutira.

2013. szept. 12. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!