Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Még lejjebb kellene vennem a...

Még lejjebb kellene vennem a babaágyat, ha állva a a mellkasa alatt ér a rács?

Figyelt kérdés

fekve szintemár soha nem mrad meg az ágyban a rácson vannak játékai állva azt zörgeti

eddig csak hanyattesős fejkoppanós balesetek votak, kiesni, kimászni nem tud ugye egy 8 hós?

és általában messzebb áll a korláttól, abba kapaszkodik, úgy csak a hónalja alatt ér


2015. jan. 22. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy esetlen hisztiből nem-e kapja össze magát annyira, hogy átforduljon a tetején. Én lejjebb venném a helyedben.
2015. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én simán kimásztam 8 hónaposan. :)

Amúgy lányomnál 8 hónapos korában már teljesen letettük a kiságyban a betétet, mivel ha felállt, akkor át tudott volna hajolni, és nem akartam, hogy fejjel előre kiessen (képes lett volna rá, bárhonnan képes volt leesni).

2015. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én biztos lejjebb tenném teljesen. sose lehet tudni. nekem a védőnő szólt nem rég hogy a legfelső fokból tegyem lejjebb, mert már eléggé nyújtogatta a nyakát, és elég nagy ívben fordult...stb. így lejjebb raktuk mert elültette a bogarat a fülembe, ha már fel tud állni majd azonnal lejjebb teszem. így neked is ezt tanácsolom.
2015. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es milyen magas volt 8 hósan a kislányod?


3-as ez már egy lejjebb rakott verzió, mondhatni a középső lyuk, van még egy még lentebb, csak nálunk földközelben hideg van, nem szívesen tenném olyan lentre már,de ha muszáj..

2015. jan. 22. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. 8 hónaposan 72 cm volt a lányom, és ha csak a középső lyukba lett volna az ágyrács betéve, akkor már kiesett volna a babám. Ő mondjuk elég mozgékony volt.

Amúgy ha ott az ágybetét és jól betakarod, nem lesz semmi baja. Azért nem a földön fekszik.

2015. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 hónaposan állt fel a kiságyban, akkor neki is a középső szinten volt az ágy, azonnal lejjebb raktuk, mert szintén a mellkasa alatt volt a rács. Én nem akartam kockáztatni.
2015. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy jártunk, hogy 7 hónaposan tettük a középső fokozatba a kiságyat. Jó kis barkácsművelet volt, mert ringatható kombi ágyunk van. Aztán másfél hét múlva megtanult felállni és ha akart volna, simán kibukhatott volna. Férjem nagyon boldog volt, hogy újra nekiállhat, de nem kockázatattunk. Ti se tegyétek.
2015. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!