Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hetesen korai venni babaágyat?

8 hetesen korai venni babaágyat?

Figyelt kérdés

Még csak 8 hetes vagyok, eddig minden rendben. Igaz mire megtudom venni az még 1 hét max másfél.


De találtam szerintem jó áron, 15 ezerért babaágyat, pelenkázó kis szekrénnyel együtt. Vagy inkább várjak vele, mert nem lehet tudni hogy mi történhet? :(


2014. szept. 20. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy mondod! Sose tudni mi lesz.. Még nagyon az elején vagy a maradék 32 hét alatt lesz még ilyen jo fogás hidd el!

Boldog baba várást! Es türelem. ^_^

2014. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
inkabb tedd felre a penzt,majd ha mar 7-8honapos akkor vegyel
2014. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várj még kb. a 30. hétig.
2014. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én várnék még, úgy a 28-30. hétig.
2014. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon korai.
2014. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, aki akkor kezdett el vásárolni, amikor megbeszélték a párjával, hogy kezdődhet a babaprojekt. Mire terhes lett már a szobában állt a pelenkázó, megvolt a babakocsi is meg egy csomó ruha, mert a csaj még nem is volt terhes, amikor megvett rengeteg ruhát, fiúsat is, lányosat is, szóval nem csak uniszexet. Én ennek nem nagyon láttam értelmét, de őket ez motiválta. Ehhez képest a 8. hét már nem is olyan meredek :)

De komolyra fordítva a szót: nem hiába mondják az orvosok, hogy a terhesség valójában a 12. héten kezdődik.

(Én nem vennék semmit, mint ahogy nem is vettem semmit ilyen korán. Túl vagyok egy vetélésen, de úgy, hogy már kaptunk pár apróbb holmit is a családtól, amit vissza kellett dobozolnom, mert nem lett aktuális...Legközelebb már óvatosabb voltam. Az első cuccot bőven a félidőn túl vettük meg, a 28. hét után, nekünk ez volt határ a meghatározó a vásárlásra, mert akkor már a koraszülötteknek is van esélye az életre)

2014. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, van-e hely tárolni. Ha pl. saját szobája lesz, akkor tuti megvenném, hiszen valamikor csak lesz baba...

Nekem is volt vetélésem, így 3 hónappal később született meg a (következő) baba, mint ahogy vetélés nélkül lett volna. Egy esetleges terhesség megszakadás nem azt jelenti, évekre aktualitását veszíti a dolog...

2014. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon korai, szerintem is meg kellene várni kb. a 30. hetet...jo áron babaágyat, illetve babacuccokat minden héten találni fogsz..
2014. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is korainak tartom.22 hetes vagyok,de még semmit sem vettem.Igaz ebben közre játszik az is,hogy nem tudjuk a nemét.
2014. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!