Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit vegyek egy kisfiúnak az...

Mit vegyek egy kisfiúnak az első szülinapjára mikor akkor még csak 10hónapos lesz korrigálva? Vagy ezt ne is vegyem figyelembe?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdést... vegyél neki valami jó kis játékot aminek véleményed szerint örülne.
2015. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egész életében az lesz a szülinapja, amikor megszületett, és nem az a nap, amikorra ki voltál vele írva :-)

Vagyél neki fa építőkockát, azt nagyon szeretik, és készségfejlesztő is.

2015. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most esett le, hogy nem a te fiad. (de akkor is az a szülinapja, amelyik napon megszületett, mégha koraszülött lett, akkor is)
2015. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést, mi az, hogy 10 honapos lesz korrigálva?
2015. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsò korraszülött, 2 hónappal előbb ki kelett venni, így fejlődèsileg mèg nem lesz egy èves ...elvileg.
2015. márc. 2. 15:28
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
akkor van a szuletesnap, amikor világra jott..nem? nempedig, amikorra ki volt irva...? én a fiammal május végére voltam kiirva, de április eején szuletett..eszembe se jutott, hogy május végén tartsam a szulinapját, mikor április 3-án szuletett... és azt se jutott eszembe, hogy a mikor egy éves lett én azt mondjam, hogy még csak 10, 5 honapos :O sose hallottam még ilyenrol.
2015. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem màskor akarom tartatni a szülinapjàt csak nem tudom vehetek e neki egy èveseknek való ajàndèkot, tart-e màr ott hogy tudjon vele jàtszani. Azt hallottm hogy a kornak megfelelően kell "fejleszteni" mert az sem tesz jót ha olyat kap amihez mèg kicsi, ès ezèrt akadtam meg az ajàndèk vàlasztàsban...
2015. márc. 2. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
szerintem 2 honap kulonbség nem számottevo. ha nem most, akkor majd 1-2 honap mulva fogja használni. semmi jelentosége.
2015. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyet még az életben nem hallottam...

A másik, ami elgondolkodtatott: mi a csudának fejleszteni egy 1 éves gyereket? Rengeteg játékot kell neki biztosítani, ilyenkor fedezi fel a közvetlen környezetét, sok színes dolog, eltérő tapintású anyagok, stb.

Vagy ezt érted fejlesztés alatt? Bocs, ha félre értettem.

Ilyenekből nem csináltam ügyet és nem adtam ki sok ezer forintot, az egyes szobák sarkaiba elhelyeztem egy egy karton dobozt, amibe sok sok számukra ismeretlen tárgyat tettem. Imádták kipakolni, meg néha vissza.

De a szülinap, az szülinap, kell valami különleges, egy éves korukban hangot kiadó játékokat kaptak, amit ők szólaltattak meg egy egy gomb megnyomásával, vagy tekeréssel. Az a két hónap se ide, se oda.

2015. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%
Szerintem is mindegy a születési idő.Lehet,hogy jobban kivan fejlődve,mint aki normális időben született.Mivel lassan már totyogni is fog és egyre több mindenre kiváncsi lesz, hasznos lenne egy olyan 3 kerekű bicikli,amin van lábtartó,pedál,,napernyő,körbe védő,hogy ne essen ki belőle és hátul egy kar,mint a babakocsinál amivel az anyuka tudja tolni.Ezek a kellékek idővel leszerelhetők és egy darabig használni is tudja.
2015. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!