Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miket kell figyelembe venni...

Miket kell figyelembe venni MTB első teleszkóp vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Teljesen amatőr vagyok a témában.

Honnan tudhatom, hogy az én kerékpáromba milyen menetes, és milyen hosszú nyakkal rendelkező teleszkóp kell? Esetleg akad több tényező is?



2013. júl. 5. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be egy boltba és ott kérdezd meg, mert így látatlanban elég nehéz megmondani. Főleg, hogy azt sem tudni mire akarod használni. Egyáltalán szükséges-e.
2013. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kerékpáromat hétköznapi dolgokra, illetve kisebb 100km-es túrákra használom. Ezalatt terep/mtb útvonalak és aszfaltozott út értendő.
2013. júl. 5. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

"Honnan tudhatom, hogy az én kerékpáromba milyen menetes, és milyen hosszú nyakkal rendelkező teleszkóp kell? "


Onnét, hogy bemész egy boltba és megkérdezed, ott majd megnézik és elmondják, hogy milyet javasolnak. Nem vagyunk parafenomének, hogy így látatlanban tudjuk a te biciklidbe milyen kell.


A túra felhasználásra jók az olcsóbb 25-30e Ft-os villák is.

2013. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha túl lépünk a milyen kell menetes stb...

suly: ezt több tényező befojásolja,

legkönnyebb:levegős. (verseny cucc)

közepes:levegő olaj.

nehéz:rugó.

(persze van nehéz verseny cucc is de ebbe ne folyunk bele)

ha szoktál izomból felfelé tekerni akkor jó ha "lokolható"

fékezés: ha canti féked van akkor felejtős a dolog,ha "V" fékkel nyomulsz akkor akkor nincs nehéz dolgod,és ha tárcsaféked van/szeretnél akkor is jó a helyzet.

út hossz:túrázáshoz 60-100mm bőségesen elég.

legyen benne csillapítás,mert különben fájni fog a válad,könyököd,egy idő után (nekem versenyen kezdett el fájni de úgy hogy feladtam).

Elsőre ennyi.

2013. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!